Przejdź do treści

itelligence wyróżniona Godłem Najwyższa Jakość Quality International

1 Arnold Nowak, itelligence, Najwyższa Jakość Quality International

itelligenceitelligence sp. z o.o., dostawca rozwiązań SAP i usług outsourcingu IT, została laureatem prestiżowego konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2013 i zdobyła Złote Godło QI za usługi outsourcingu IT dla przedsiębiorstw w kategorii QI SERVICES.

Program Najwyższa Jakość Quality International organizowany przez redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej to największy ogólnopolski konkurs jakościowy realizowany pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Klubu Polskiego Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Zdobycie Godła Najwyższa Jakość QI jest potwierdzeniem, iż itelligence posiada czytelną politykę jakości w odniesieniu do usług i systemu zarządzania oraz stosuje najwyższe standardy świadcząc usługi swoim klientom.

Przyznanie tego wyróżnienia przez Kapitułę niezależnych ekspertów odbyło się na podstawie oceny wniosku oraz dokumentów złożonych przez itelligence, poświadczających wdrożenie i przestrzeganie standardów i procedur związanych z jakością.

„Cieszę się, że itelligence dołącza do grona firm wyróżnionych za przestrzeganie standardów jakości przez niezależne gremium. Od wielu lat stawiamy na jakość, itelligence jest firmą certyfikowaną normą ISO w pełnym zakresie działalności. Posiadamy certyfikaty ISO 27001, ISO 20000 oraz ISO 22301. Wierzę, że nasza praca, którą wkładamy w utrzymanie najwyższego poziomu usług to ogromna wartość doceniana przez naszych klientów i powód, dla którego decydują się na współpracę właśnie z nami” – powiedział Arnold Nowak, prezes zarządu itelligence sp. z o.o.

Uroczysta Gala wręczenia medali QI odbędzie się w Poznaniu w dniu 18 października 2013 r.

Tegoroczna edycja konkursu jest realizowana już po raz siódmy.