Przejdź do treści

CBRE otwiera nową Globalną Platformę Działu Badań Rynku

1 Bill Hughes, Bob Sulentic, CBRE, CBRE.com/researchgateway, Global Research Gateway, Globalna Platforma Działu Badań Rynku, Joanna Mroczek, Raymond Torto

cbreCBRE, największa na świecie firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, otworzyła Globalną Platformę Działu Badań Rynku (Global Research Gateway) – nowy portal internetowy z dostępem zewnętrznym do raportów, analiz, prognoz i badań rynkowych przygotowywanych przez CBRE we wszystkich sektorach rynku nieruchomości na całym świecie.

Global Research Gateway (www.CBRE.com/researchgateway) po raz pierwszy łączy globalnie wszystkie działy badań rynku CBRE na jednej platformie. Na portalu dostępne będą liczne analizy i komentarze eksperckie oraz ponad 3.000 raportów o rynku nieruchomości globalnym, regionalnym i lokalnym, publikowanych co roku przez CBRE.

Platforma CBRE z zaawansowaną funkcjonalnością i licznymi opcjami wyszukiwań, wprowadza nowe globalne zasady rejestracji, które pomogą klientom i innym osobom odwiedzającym stronę internetową ustawienie własnych preferencji wyszukiwań odpowiednich raportów dopasowanych do ich potrzeb. Na portalu on-line będą dostępne również nagrania video z wywiadami z ekspertami wyższego szczebla z Globalnej Grupy Badań Rynku i Doradztwa w CBRE, poprzez kanały mediów społecznościowych (@CBREGR) z aktualnymi podsumowaniami i prognozami rynku.

Bob Sulentic, Prezes & CEO CBRE, powiedział:

“Global Research Gateway to ważny krok w realizacji naszej wizji, aby dostarczać przydatne informacje rynkowe i umacniać pozycję CBRE jako uznanego globalnego autorytetu na rynku nieruchomości komercyjnych.”

Długoterminowym celem portalu jest dostarczanie zwiększonej personalizacji raportów rynkowych CBRE, dopasowanych specjalnie do potrzeb klientów VIP.

Joanna Mroczek, Dyrektor działu badań rynku i doradztwa CBRE w Polsce, dodaje:

„Staramy się, aby nasze publikacje i dane przekazywały jak najbardziej dokładny i obiektywny obraz sytuacji na rynkach nieruchomości. Dostęp do takich informacji jest coraz bardziej doceniany zarówno przez deweloperów, inwestorów, fundusze, najemców jak również niezbędny dla banków finansujących nieruchomości komercyjne czy instytucji państwowych i administracji lokalnej. Wraz z dojrzewaniem rynku, staje się on coraz bardziej transparentny i dzięki temu mamy możliwość dostarczania coraz głębszych analiz wspartych właśnie globalną wiedzą.”

Dr. Raymond Torto, Globalny Prezes działu badań rynku w CBRE, powiedział:

“Globalna Platforma Działu Badań Rynku będzie w stanie dostarczać publikacje rynkowe dostosowane do potrzeb klientów na całym świecie. Jest to znaczny krok naprzód w drodze do udostępniania naszej wiedzy eksperckiej w postaci raportów i komentarzy na temat rynku nieruchomości komercyjnych.”

Usługi ekstranetu dostarczane przez Dział Badań Rynku CBRE są doceniane przez sektor nieruchomości komercyjnych. W tym roku firma CBRE została nagrodzona przez prestiżowe forum Managing Partners Forum (MPF) w Londynie w kategorii ‘Best use of systems to enhance the clients’ experience’  (Najlepsze użycie systemów dla poprawy satysfakcji klientów).

Bill Hughes, Dyrektor Zarządzający ds. Nieruchomości, L&G, skomentował:

“Wysoko cenimy CBRE. Jest to firma z silną pozycją na rynku jako ekspert w dziedzinie badań. Dzięki utworzeniu przez CBRE ekstranetu, możemy mieć regularny dostęp do ich aktualnych publikacji i analiz rynkowych, co jest bardzo pomocne w naszej pracy.”