Jeszcze masz szansę! Loteria Cinema City rozpala polskich widzów

1 Cinema City, Loteria Cinema City

cinema cityRobi się naprawdę gorąco! Kolejna szansa na wygranie jednej z setek nagród wakacyjnej loterii Cinema City w zasięgu ręki. Samochody Škoda Octavia, skutery Zipp i inne cenne niespodzianki czekają na szczęśliwców. Kup bilet dziś i odbierz kartę do świata nagród. Najbliższe losowanie już 12 sierpnia.

Znamy pierwszych zwycięzców wakacyjnej loterii Cinema City. Teraz kolej na Ciebie! Do wygrania m.in. samochody Škoda Octavia, skutery Zipp, konsole Play Station oraz telewizory TCL. Nie czekaj, już dziś odwiedź swoje kino Cinema City i kup bilet na dowolny seans. Karta z kodem to twoja szansa na wygraną. Szczęśliwe numery będą brały udział w jeszcze 2 losowaniach! Dodatkowo, płacąc za bilety w kasach biletowych i biletomacie kartą płatniczą Visa, podwajasz swoje szanse na zdobycie wyjątkowych nagród! Losowanie już 12 sierpnia!

Równolegle z ‘Loterią Cinema City’ trwa promocja ‘Wtorkowe Niespodzianki’. Widzowie, którzy postanowią wybrać się do kina we wtorek – 6 sierpnia  – otrzymają w prezencie od Cinema City

50% zniżki na średni popcorn!

Partnerem ‘Loterii Cinema City’ są: Škoda, TCL, Coca-Cola, Whirlpool, Esprit, Visa oraz Play Station.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu