Przejdź do treści

Nawigacja i telewizor w jednym nowy tablet FreeMe od marki Lark

1 FreeMe 70.55GPS, Lark, MapaMap, Mateusz Gac

larkMarka Lark wypuszcza na rynek nowy model tabletu – FreeMe 70.55GPS to 7 calowe, wielofunkcyjne urządzenie, które łączy w sobie funkcje nawigacji, kamery samochodowej, a nawet telewizora.

Tablet FreeMe 70.55GPS oferowany przez markę Lark łączy w sobie funkcje kilku urządzeń w jednym 7” calowym sprzęcie. Jego największym atutem jest wbudowany model GPS i darmowa nawigacja MapaMap oferowana w zestawie oraz modem do odbioru telewizji cyfrowej, który zamienia tablet w przenośny telewizor. Dodatkowo, dzięki uchwytowi samochodowemu, dołączonemu do zestawu oraz tylnej kamerze 2Mpx tablet FreeMe może pełnić funkcje wideorejestratora – popularnej wśród kierowców kamery samochodowej.

„Użytkownicy poszukują połączenia funkcji różnych urządzeń w jednym małym sprzęcie, który zapewni im mobilność i możliwość korzystania z tabletu na co dzień. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom stworzyliśmy wielofunkcyjne urządzenie FreeMe 70.55GPS, które zadowoli najbardziej wymagających Klientów. Jego główną zaletą jest darmowa nawigacja firmy MapaMap, którą zainstalowaliśmy na urządzeniach. Należy podkreślić że nawigacja ta nie potrzebuje do działania żadnego połączenia internetowego, jest to w pełni wersja offline.” – powiedział prezes zarządu Lark Europe Mateusz Gac.

Tablet FreeMe 70.55GPS to 7 calowy ekran o rozdzielczości 800×480 pikseli z 5 punktowym Multi touch’em działający na systemie operacyjnym Android 4.0. Szybką i płynną reakcję sprzętu zapewnia procesor Telechips 1,2GHz, a zastosowany układ graficzny umożliwia odtwarzanie filmów w jakości 1080p oraz pozwala na uruchomienie większości gier 3D dostępnych w Google Play. FreeMe 70.55GPS posiada możliwość prowadzenia wideorozmów, które umożliwia kamera VGA. Wydajna pamięć 1GB DDR3 zapewniająca komfort pracy z tabletem. Dodatkowo do dyspozycji mamy 8GB pamięci wewnętrznej, które możemy rozszerzyć do 32GB za pomocą karty SD. Tablet łączy się z Internetem za pomocą sieci bezprzewodowej WiFi 802.11b/g.

Producent zakłada, że cena tabletu nie powinna przekroczyć 399 PLN. Najnowszy tablet jest dostępny w sieci sklepów: Komputronik, EURO RTV AGD, Auchan, Carrefour.