Inwestycje.pl uruchamiają serwis partnerski dla wierzycieli we współpracy z Krajowym Rejestrem Wierzytelności

W połowie lipca 2013 r. portal finansowy Inwestycje.pl we współpracy z serwisem KrajowyRejestrWierzytelnosci.pl uruchomił platformę sprzedaży długów i windykacji online.

Serwis dostępny jest pod adresem windykacja.inwestycje.pl.

krwUsługi Krajowego Rejestru Wierzytelności, dostępne w serwisie windykacja.inwestycje.pl oferowane są osobom fizycznym i firmom, które mają problem z egzekucją należności od nierzetelnych kontrahentów. Serwis umożliwia wysyłkę maili z wezwaniami do zapłaty jak również wysyłanie standardowych, pocztowych wezwań za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Wierzyciele  mają również możliwość publikacji wierzytelności w celu ich sprzedaży w korzystnych pakietach.

– Uruchomienie partnerskiego serwisu usług windykacji online i giełdy długów daje Użytkownikom Inwestycje.pl możliwość szybkiego skorzystania z gwarantowanych usług windykacyjnych, tańszych niż oferowane przez firmy windykacyjne. Już za 39 zł brutto wierzyciel może wezwać dłużnika do spłaty należności, a za 9 zł brutto wystawić wierzytelność na sprzedaż i poinformować o tym dłużnika mailowo – tłumaczy Tomasz Socha, prezes KRW Sp. z o.o.

Inwestycje.pl, największy portal biznesowy, poprzez uruchomieniu serwisu partnerskiego pragnie uświadamiać Użytkowników o możliwościach jaki daje windykacja masowa i wystawianie wierzytelności na publiczną giełdę długów.

– Użytkownicy portalu Inwestycje.pl to w zdecydowanej większości właściciele firm i managerowie korporacji. Chcieliśmy umożliwić im skorzystanie z innowacyjnej usługi w niskiej cenie. Sądzimy, iż zainteresowanie usługami windykacji online będzie znaczne, a zasięg portalu pozytywnie wpłynie na motywacje dłużników do spłaty należności – wyjaśnia Anna Sołowska-Łabaz, prezes Inwestycje.pl S.A.

Serwis windykacja.inwestycje.pl oferuje m.in. usługi: publikacji ogłoszeń sprzedaży wierzytelności,  wysyłania powiadomień e-mail do dłużników o publikacji długu w celu sprzedaży, wysyłania wezwań do zapłaty oraz zamawiania telefonów do dłużnika z informacją o publikacji długu.

Wkrótce spółka KRW sp. z o.o. planuje uruchomienie modułu e-sądu, który umożliwi skierowanie sprawy windykacyjnej do Elektronicznego Postępowania Upominawczego (EPU, e-sąd) do Sądu w Lublinie.

Serwis KRW powstał dzięki pracy programistów KEOS MEDIA (www.keos.pl), którzy zajęli się również integracją KRW z Serwisem Windykacja.inwestycje.pl.

Zapraszamy na:
www.windykacja.inwestycje.pl
www.inwestycje.pl
www.krajowyrejestrwierzytelnosci.pl
www.keos.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu