Letnia promocja KFC – do kubełka wybierz gratis

1 Anna Bednarska, KFC

kfc so goodW restauracjach KFC rozpoczęła się promocja, która z pewnością ucieszy fanów smaku kurczaka w legendarnej panierce Colonela Sandersa. Teraz każdy  Kubełek KFC jest powiększany o jeden z trzech dodatków gratis. Goście restauracji mają do wyboru butelkę Pepsi (1l), kubełek frytek lub zestaw sosów Dipper.

– Nasza oferta jest wakacyjną niespodzianką dla wszystkich wiernych fanów Kubełka KFC – kultowej pozycji w menu restauracji. To atrakcyjna i chętnie wybierana oferta posiłku dla kilku osób – nasi goście w korzystnej cenie otrzymują mnóstwo kawałków kurczaka w wyjątkowej panierce KFC. Teraz, prócz dobrze znanego, legendarnego smaku możemy wybrać gratis jeden z trzech dodatków. To świetna okazja do tego, by odwiedzić restauracje KFC wraz przyjaciółmi lub zabrać kubełek KFC na piknik – tak, jak to robią bohaterowie naszego spotu TV! – mówi Anna Bednarska, Senior Brand Manager KFC.

15- i 30-sekundowe spoty promujące najnowszą ofertę emitowane będą na antenie ogólnopolskich stacji telewizyjnych: Polsat, TVN, TV4 oraz w kanałach tematycznych. Kampania jest również wspierana komunikacją na stronie internetowej KFC oraz na fan page’u KFC Polska.

Za zakup i planowanie mediów  odpowiada agencja OMD Media Direction. Spot przygotowała agencja Red8 Advertising. Działania w kanałach Social Media zapewnia zespół marketingu KFC. Działania PR prowadzone są przez agencję Solski Burson-Marsteller.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu