eSKY.pl i Onet połączyły siły

1 esky.onet.pl, eSKY.pl, Łukasz Neska, Marcin Mroczko, Onet.pl

eskyWspółpraca serwisu eSKY.pl z Onet-em rozpoczęła się w 2008 roku, kiedy to na serwisie Onet.Podróże zaimplementowano autorski system wyszukiwania lotów – eSKY.pl Travel Seach, co umożliwiło użytkownikom tego medium internetowego szybki zakup biletów lotniczych. W 2011 roku to partnerstwo poszerzono i eSKY.pl został jedynym operatorem hotelowym współpracującym z Onet-em. Zwieńczeniem tych działań stał się serwis www.esky.onet.pl.

– Onet jest jednym z naszych najważniejszych partnerów. Współpracę rozpoczęliśmy w 2008 roku, jednak przełomowy okazał się być rok 2009, kiedy to sukcesywnie zaczęliśmy ją poszerzać. W końcu powstał pomysł stworzenia serwisu 1:1, który dla użytkowników ma być gwarancją solidności i jakości obsługi. eSKY.pl jest największym w Polsce serwisem oferującym usługi turystyczne, Onet natomiast jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych mediów w kraju. Pomyśleliśmy, że połączenie dwóch tak silnych podmiotów ułatwi klientom dostęp do usług turystycznych oraz zwiększy wiarygodność w ich oczach – mówi Łukasz Neska z Internetowego Centrum Podróży eSKY.pl.

Nowo powstały serwis esky.onet.pl ma wygląd tożsamy z wyglądem eSKY.pl, ale posiada domenę Onet. Jego użytkownicy mogą zarówno przez stronę internetową, jak i przez dedykowaną infolinię – 32 728 30 00, rezerwować wszystkie produkty turystyczne, które znajdują się w portfolio eSKY.pl tj. bilety lotnicze – na linie tanie, regularne i czarterowe; hotele w Polsce i na świecie; ubezpieczenia; bilety kolejowe i wczasy. Połączenie sił umożliwiło więc poszerzenie oferty produktów turystycznych sprzedawanych poprzez Onet, który dotychczas dostarczał wyłącznie bilety lotnicze i hotele.

– Nowy serwis www.esky.onet.pl to z perspektywy użytkownika przede wszystkim kompleksowa obsługa. Serwis daje bowiem możliwość wyboru i zakupy całego pakietu turystycznego czyli zarówno biletu lotniczego jak i hotelu. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia Onet-u oraz eSKY.pl, użytkownik zyskuje najlepszą ofertę i bezpieczeństwo jej realizacji – dodaje Marcin Mroczko, Kierownik Redakcji Turystyka i Społeczności Grupy Onet.

Wspólny projekt eSKY.pl i Onet-u szybko zaczął przynosić korzyści i znacznie podniósł sprzedaż. Dlatego po stronie eSKY.pl prowadzone są prace mające na celu stworzenie i implementację kolejnych tożsamych serwisów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu