Przejdź do treści

Okiełznaj upały z redcoon.pl

1

Gorąco, powietrze wibruje od temperatury, nie ma się gdzie ukryć przed wszechobecnym upałem… Wbrew pozorom nie jest to opis Sahary, tylko naszego, polskiego lata. Poszukując ukojenia od  upałów, można schładzać się poprzez kąpiele w jeziorze lub morzu- ta opcja jednak jest zarezerwowana tylko dla tych szczęśliwców, którzy akurat przebywają na urlopie. Można także spróbować używać wachlarza- te przedmioty, używane już w starożytnym Egipcie, poruszane wahadłowo, wymuszają ruch powietrza, przez co dają uczucie chłodzenia.  Pomimo swojej różnorodności i niezaprzeczalnej urody, posiadają jedną zasadniczą wadę: napędzane są siłą naszych mięśni i trudno jest wachlować się dłużej, niż kilka minut. W tej sytuacji idealnym rozwiązaniem stają się wentylatory i klimatyzatory. Wystarczy je podłączyć do prądu i od razu można cieszyć się chłodnym, odświeżającym powiewem. Dla wszystkich szukających ochłody, sklep redcoon.pl przygotował rozwiązania, które pozwolą okiełznać nawet iście pustynne upały.

wentylatorWentylator AEG VL 5606 WM N to doskonała propozycja dla każdego stylowego mieszkania lub biura. Urządzenie wykonano z metalu, dlatego pasuje do każdego wystroju. Dzięki 100 W mocy oraz trzem ustawieniom prędkości obrotu łopatek, można cieszyć się orzeźwiającym powiewem nawet w najbardziej parne dni, dostosowując pracę wentylatora do własnych preferencji. Bezłopatkowy wentylator Dyson Air multiplier AM02 jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie nowoczesny design, wydajność oraz bezpieczeństwo. Powietrze w urządzeniu jest najpierw wciągane przez silnik znajdujący się w bazie, następnie zostaje wypuszczane przez wąską szczelinę w pierścieniu i wpędzane w wir. To powoduje wciąganie powietrza znajdującego się z tyłu pierścienia. Strumień wydmuchiwany z przodu urządzenia, wprowadza w ruch także powietrze wokół siebie, dodatkowo zwiększając swoją siłę. To pozwala na osiągnięcie doskonałych wyników przepływu, który wynosi aż 540 l/s.

Osoby, które latem tęsknią za chłodnym powiewem zimy, z pewnością docenią korzyści płynące z użytkowania klimatyzatora.  Urządzenie LK 75 firmy Einhell potrafi stworzyć w pomieszczeniu mikroklimat podobny do morskiego lub górskiego. Skutecznie schładza i jonizuje powietrze dzięki mocy wyjściowej 75W. 3 ustawienia prędkości, funkcjonalny LED-owy wyświetlacz, timer i program imitujący podmuchy wiatru to niewątpliwe atuty tego urządzenia. Drugi z proponowanych przez nas klimatyzatorów, idealnie sprawdzi się w większych pomieszczeniach biurowych i dużych domach. Przenośny klimatyzator DeLonghi PAC WE 111 o mocy 2600W, z 10 litrowym pojemnikiem na wodę, jest w stanie skutecznie ochłodzić nawet pomieszczenia do  100 m³. Został zaprojektowany tak, by dbać nie tylko o nasze portfele (znajduje się w klasie energetycznej A+) ale także o środowisko naturalne, wykorzystując  jako chłodziwo wysokiej jakości naturalny gaz propan R290. Antywapienny filtr zapewnia optymalną ochronę urządzenia nawet do 750 godzin użytkowania. Funkcjonalny i czytelny wyświetlacz LCD pozwala na łatwe programowanie klimatyzatora, który dodatkowo został wyposażony w 24 godzinny timer.

Nie musimy się już obawiać letnich upałów, gdy chroni nas chłód wentylatorów i klimatyzatorów dostępnych już teraz w sklepie internetowym redcoon.pl. Więcej informacji: http://www.redcoon.pl/c08120000-Klimatyzacja-i-ogrzewanie