Przejdź do treści

Smartfony HTC ONE Glamour Red wkrótce w Polsce

1 Edyta Wrzosowska, HTC One Glamour Red, Sferis

sferisSferis jest jedną z dwóch sieci salonów sprzedaży urządzeń IT, RTV/AGD, która jako pierwsza w kraju będzie miała w ofercie flagowy model smartfona HTC w kolorze czerwonym. Przedsprzedaż zostanie uruchomiona już 22 lipca i potrwa aż do końca miesiąca.

– Cieszę się, że długo oczekiwany na rynku model HTC One Glamour Red już wkrótce będzie dostępny w Sferis. Karmazynowy odcień obudowy flagowego smartfona HTC One z pewnością przyciągnie uwagę naszych klientów – powiedziała Edyta Wrzosowska, Dyrektor Marketingu w SFERIS.

HTC One Glamour Red posiada takie same paramtery jak dostępne już na polskim rynku  modele HTC One w kolorze czarnym i srebrnym. Wsród najważniejszych warto wspomnieć o jasnym ekranie 4.7” Full HD, odpornym na zadrapania, a także ograniczającym powstawanie refleksów. Natomiast wbudowany w urządzenie aparat HTC z technologią UltraPixel sprawia, że robienie zdjęć i nagrywanie filmów za pomocą smartfona HTC One nabiera zupełnie nowej jakości. Podobnie jak słuchanie muzyki wydobywającej się ze skierowanych do przodu głośników stereo HTC One z dedykowanym wzmacniaczem.

Smartfon dostępny jest w salonach Sferis i na www.sferis.pl od 22 lipca 2013 r.