Przejdź do treści

HRNews – zarządzaj ludźmi z fantazją

1 Andy Hendon, Artur Partyka, HRNews, Robert Cialdini

hrnewsOd lat obserwujemy, jak zmienia się rola działów HR w Polsce – od wsparcia administracyjnego do strategicznego partnera biznesu. HRNews dostrzega nowe wyzwania i chce wyjść im naprzeciw – chce wyjść poza ramy portalu branżowego. Naszą aspiracją jest rola kompleksowego „narzędzia” wspomagającego pracę specjalistów rożnego szczebla. W tym celu z sukcesem rozwijamy się poza wirtualnym światem.

Rezultatem wieloletniego dialogu z branżą HR jest Akademia HRNews. Stanowi ona odpowiedź na ogromne chęci i wysokie wymagania w zakresie kształcenia w obszarze ZZL. Oferujemy bogaty wybór praktycznych warsztatów prowadzonych wyłącznie przez trenerów-praktyków, mających długoletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów HR-owych w firmach. Tematykę szkoleń dobieramy w oparciu o badania, ankiety, obserwacje i bezpośredni kontakt z HR-owcami.

Podstawę Akademii HRNews stanowią dwa filary: szkolenia otwarte oraz rozwiązania dla firm – szkolenia zamknięte i profesjonalne doradztwo. Co istotne, gwarantujemy 100% satysfakcji – wiedza, którą uczestnik zdobędzie podczas szkolenia, przełoży się na realną korzyść i efektywne działania w firmie. Po to badamy potrzeby HR-owców, aby sprostać im podczas warsztatów. Dodatkowo, po szkoleniach, zapewniamy bezpłatne konsultacje dla uczestników na każdym etapie wdrażania przez nich procedur w organizacji.

Pierwsze szkolenie otwarte już w sierpniu! Zapraszamy na: „Efektywne metody rekrutacji i selekcji. Jak pozyskiwać najlepszych pracowników?” (12-13.08.2013).

Ofertę szkoleniową cyklicznie wzbogacamy wydarzeniami HR – zapraszamy na konferencje, seminaria i śniadania HR, podczas których wybitni specjaliści dzielą się swoją wiedzą i mobilizują uczestników do aktywnej dyskusji nad kondycją polskiego HR.

Przed nami dwa śniadania biznesowe – w Warszawie (22.08) i Poznaniu (18.09). Podczas sierpniowej edycji postaramy się odpowiedzieć na pytanie „Jak mierzyć kapitał ludzki w firmie?”, natomiast eventowi wrześniowemu będzie przyświecać myśl: „Ocena pracownicza – motywator czy demotywator”

W sierpniu (21.08), podczas Seminarium dla Przywódców, major Rocco Spencer w nieszablonowy sposób zaprezentuje fundamentalne i często zapomniane zasady, jakimi powinien kierować się świadomy i skuteczny przywódca. Przełoży praktyki przywódcze stosowane w US Army na grunt biznesowy.

Pozwolimy sobie również na mały trailer w kontekście naszej jesiennej konferencji – „Modern Employer”. Prelekcje poprowadzą goście światowego formatu:

  • Trendy w motywacji pracowników (motywacja pozapłacowa, płacowa) – Andy Hendon
  • Etyka w biznesie – prof. Robert Cialdini
  • Generacja X kontra generacja Y – Artur Partyka

Konferencja odbędzie się 2 października w Hotelu Marriott w Warszawie.

Rozwijamy się także na polu employer brandingowym. HRNews jest współtwórcą agencji Brand and People. Wcielamy w życie wiedzę dotyczącą branży HR, marketingu oraz PR wraz ze skuteczną strategią i atrakcyjną kreacją wizerunkową. Kompleksowo obsługujemy i dbamy o wizerunek zarówno pracodawców, jak i pracowników instytucji. Wiemy, jak zbudować silną markę, zadbać o jej wizerunek, pozyskać wykwalifikowanych pracowników oraz to, jak ich nie stracić.

Podsumowując, z przyjemnością informujemy, że niebawem nastąpi premiera nowego designu HRNews. Odświeżymy zarówno szatę graficzną, jak i publikowane treści.