Przejdź do treści

Grupa pkt.pl, we współpracy z Evolution Media Net, poszerza ofertę rozwiązań reklamowych

1 Evolution Media Net, Maciej Musioł, Marta Struk, pkt.pl

pktFirma pkt.pl rozpoczęła współpracę z siecią reklamową Evolution Media Net. Dzięki współpracy pkt.pl poszerzy ofertę usług dla klientów.

„Serwisy internetowe należące do firmy pkt.pl,  takie jak: pkt.pl, biznesfinder.pl, alejahandlowa.pl, dladomu.pkt.pl oraz biznesmentor.pl każdego miesiąca odwiedza 2,4 miliona internautów, generując blisko 15 milionów odsłon (dane wg Megapanel PBI/Gemius, 03.2013). Serwisy te są atrakcyjnym, biznesowym miejscem reklamowym dla firm, które chcą dotrzeć ze swoją ofertą do potencjalnych klientów. Reklamodawcy mają do dyspozycji takie formy  jak billboard, double billboard, expand billboard  oraz rectangle. Dzięki współpracy z Evolution Media Net będziemy mogli dotrzeć z naszą ofertą  reklamową na w/w serwisach do firm, które planując kampanię promocyjną wybierają formy graficzne” – mówi Marta Struk, Starszy Specjalista ds. Komunikacji pkt.pl.

Wśród usług, które Evolution Media Net oferuje firmie pkt.pl, są zarówno działania reklamowe w wyszukiwarkach firm, produktów i usług, jak i działania e-marketingowe oparte na wyselekcjonowanych i sprawdzonych bazach mailingowych posiadanych przez spółkę.

„Grupa serwisów należących do pkt.pl to przede wszystkim doskonała grupa odbiorców, zarówno pod kątem ilości, jak i jakości. W ramach współpracy będziemy odpowiadać za sprzedaż kampanii zasięgowych, ale także będziemy razem z pkt.pl tworzyć wspólne projekty reklamowe.” – mówi Maciej Musioł, dyrektor operacyjny sieci Evolution Media Net.

Serwisy należące do pkt.pl wejdą w skład kanału tematycznego Biznes i Gospodarka. Umowa została podpisana bezterminowo i weszła w życie z początkiem czerwca, a Evolution Media Net ma wyłączność sieciową i agencyjną na sprzedaż reklam. Serwis pkt.pl wcześniej współpracował z siecią reklamową Goldbach, a biznesfinder.pl, alejahandlowa.pl oraz biznesmentor.pl z siecią IDMnet.