IMS realizuje kampanię „Letnie orzeźwienie” dla Restauracji McDonald’s

1 Digital Sigange Internet Media Services, IMS, Letnie Orzeźwienie, McDonald`s, McFlurry Magnum

imsOd lipca 2013 r. w restauracjach McDonald’s trwa „Letnie Orzeźwienie”, podczas którego można posmakować lodów McFlurry Magnum oraz ochłodzić się mrożoną kawą lub shakiem w nowych smakach. Akcja wspierana jest kampanią reklamową realizowaną równolegle na nośnikach reklamy zewnętrznej oraz na monitorach Digital Sigange Internet Media Services S.A. (IMS) w 19-stu największych Galeriach Handlowych w Polsce, w których zlokalizowane są restauracje McDonald’s.

Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt wykorzystania w komunikacji synergii klasycznych mediów z nowoczesnymi rozwiązaniami Digital Signage oferowanymi przez spółkę IMS, która działając w segmencie mediów i nowoczesnych technologii, wykorzystuje techniki umożliwiające kreowanie nastroju i wywieranie wpływu na zachowanie klienta w miejscu sprzedaży.

Prócz statycznych plansz będących rozwinięciem komunikacji OOH, w kampanii tej wykorzystano innowacyjne podejście do kontentu pogodowego na monitorach Digital Sigange. W zależności od panującej aktualnie temperatury w danym mieście, w kontencie pogodowym emitowane są inne produkty z oferty „Letniego Orzeźwienia” w McDonald’s.

Kampania potrwa do końca lipca 2013 r.

Media do kampanii zakupił dom mediowy OMD Sp. z o.o.