CiałowiczPR – nowa agencja w Grupie Aveex.com

1 Aveex.com, CiałowiczPR, Oskar Ciałowicz

cialowiczprDo Innowacyjnej Grupy Marketingowej Aveex.com dołączyła agencja CiałowiczPR, specjalizująca się w kompleksowych działaniach z zakresu public relations dla branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

– Do grupy naszych klientów stale przybywają nowe firmy z różnych branż. W związku z tym, postanowiliśmy utworzyć, na bazie istniejących już struktur, nową wyspecjalizowaną agencję, która swoje działania będzie koncentrować na branży healthcare – mówi Oskar Ciałowicz, szef Agencji. – Bogate doświadczenie, jakie zdobyliśmy przez kilka lat współpracy z największymi markami kosmetycznymi i farmaceutycznymi sprawia, że doskonale rozumiemy specyfikę funkcjonowania tego rynku i jesteśmy w stanie dopasować się nawet do najtrudniejszych potrzeb klientów – dodaje.

Agencja, dysponująca zespołem fachowców i szerokimi kontaktami w świecie mediów,  specjalizuje się w kompleksowych działaniach z zakresu public relations, m.in. budowaniu strategii i wizerunku marki, komunikacji w Internecie i mediach drukowanych, organizacji konferencji i eventów. CiałowiczPR podczas realizacji projektów, łączy wiedzę z nowoczesnymi technologiami, wykorzystując szereg skutecznych narzędzi, m.in. media relations, e-PR czy social media marketing.

W portfolio Grupy Marketingowej Aveex.com znajdują się projekty realizowane dla takich marek jak: Unilever, P&G, Pfizer, MSD czy Walmark.

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.cialowiczpr.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu