Przejdź do treści

CBRE doradcą budowlanym nowego biura Cisco w Krakowie

1 CBRE, Cisco, Jonathan Steer

cbreCBRE, największa na świecie firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, była doradcą budowlanym firmy Cisco przy powstawaniu ich nowego biura w Krakowie. CBRE było odpowiedzialne za zarządzanie projektami i kosztami, jak również za adaptację, aranżację i prace wykończeniowe biura Cisco o powierzchni 3.800 m kw.

2 lipca 2013 roku odbyło się oficjalne otwarcie nowej lokalizacji Cisco w Krakowie przy ul. Na Dołach. Jest to drugie biuro firmy w tym mieście, będące rozszerzeniem działalności  Cisco® Global Support Center (Globalne Centrum Usług Wspierających), które zostało otwarte w Krakowie w maju 2012. CBRE świadczyło usługi zarządzania projektami budowlanymi obu biurom Cisco.

Nowa lokalizacja Cisco oferuje usługi techniczne i biznesowe swoim klientom, partnerom i pracownikom poprzez wielofunkcyjne grupy takie jak Cisco Services, Finance, Operations, IT i wiele innych.

Cisco® Global Support Center w Krakowie, będący częścią globalnej sieci operacyjnej, będzie koncentrować się na regionie Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Rosji (EMEAR). Centrum zatrudnia obecnie około 300 pracowników.

„Jesteśmy dumni, że mogliśmy współpracować z tak prestiżowym Klientem jak Cisco. Cieszymy się z sukcesu jakim było otwarcie nowego biura Cisco w Krakowie. Jesteśmy przekonani, że zarówno pracownicy, jak i klienci Cisco będą czerpać korzyści z drugiej lokalizacji w tym mieście. CBRE posiada bogate doświadczenie w doradztwie budowlanym i oferuje swoim Klientom najwyższej klasy usługi zarządzania projektami i kosztami.” – powiedział Jonathan Steer, Dyrektor działu doradztwa budowlanego w CBRE w Polsce.

CBRE oferuje usługi doradztwa budowlanego dla nieruchomości biurowych, handlowych i magazynowych. Na terenie całej Polski CBRE zarządza projektami i pracami wykończeniowymi biur o łącznej powierzchni ponad 20.000 m kw. rocznie.