Nowe smartfony HUAWEI na wyłączność w Sferis

1 Edyta Wrzosowska, HUAWEI Ascend P6, Sferis

sferisSferis wprowadził właśnie do sprzedaży smartfon HUAWEI Ascend P6, który jest obecnie dostępny wyłącznie w salonach sieci i na www.sferis.pl. Wśród zalet nowego urządzenia można wymienić duży wyświetlacz o przekątnej 4,7 cala, szybki czterordzeniowy procesor  1,5 GHz i 2 GB RAM.

– Nowy smartfon jest wydajnym narzędziem do pracy i rozrywki. Duży wyświetlacz, szybki procesor i sprawny aparat fotograficzny pozwalają cieszyć się wieloma funkcjami multimedialnymi jakie oferuje systemu Android 4.2.2 Jelly Bean – powiedziała Edyta Wrzosowska, Dyrektor Marketingu w SFERIS

Urządzenie posiada 8 GB wbudowanej pamięci, którą można rozszerzyć wykorzystując karty. Główny aparat fotograficzny wyposażony jest w 8 megapikselowy sensor, który rejestruje zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Urządzenie waży 120 g. Urządzenie wyróżnia wysokiej jakości 5-megapikselowy aparat dodatkowy.

Smartfon dostępny jest na wyłączność w salonach Sferis do 10 lipca 2013 r. Premiera urządzenia w Polsce zaplanowana jest 17 lipca 2013 r.

Sprzęt dostępny jest w salonach Sferis i na www.sferis.pl