Przejdź do treści

Aivia Neon – mysz z ambicjami

1 Aviva Neon, Gigabyte

gigabyteGIGABYTE, wiodący producent płyt głównych, kart graficznych oraz akcesoriów dla graczy, rozszerza swoją ofertę o nową, bezprzewodową mysz Aviva Neon. Model ten, w porównaniu do konkurencyjnych produktów, wyróżnia się znacznie szerszą funkcjonalnością oraz uniwersalnością. Aviva Neon to doskonałe połączenie bezprzewodowej myszy z wszechstronnym, multimedialnym prezenterem (wskaźnik laserowy oraz pilot). Jest to idealny produkt dla osób aktywnych i często podróżujących, które zajmują się prowadzeniem wszelkiego rodzaju prezentacji, szkoleń czy wykładów.

Znakiem rozpoznawczym nowej myszki Aviva Neon są również kompaktowe gabaryty oraz ergonomiczny design, który został uhonorowany wyróżnieniem reddot design award 2013. Mysz wyposażona jest w bardzo czuły sensor laserowy o rozdzielczości 1200 DPI, który zapewnia wysoką precyzję pracy. Bezprzewodowa komunikacja z komputerem (w komplecie otrzymujemy miniaturowy odbiornik radiowy USB) zapewnia wygodną obsługę myszki. Ponadto Neon, w przeciwieństwie do produktów zasilanych za pomocą popularnych „paluszków”, wykorzystuje wbudowany akumulator litowo-jonowy, który gwarantuje długi czas pracy. Niewątpliwym plusem takiego rozwiązania jest również proste ładowanie (wystarczy podłączyć mysz do portu USB) oraz możliwość wygodnego monitorowania stanu naładowania baterii za pomocą specjalnej diody umieszczonej na bocznej krawędzi urządzenia. Avia Neon oferuje także wsparcie dla technologii GIGABYTE Free-Scrolling, która ułatwia przeglądanie stron internetowych oraz obszernych dokumentów.

Po podniesieniu myszy automatycznie aktywowany jest tryb multimedialnego prezentera, w którym można korzystać z urządzenia jak ze wskaźnika laserowego oraz pilota. W trybie tym możemy także skorzystać z opcji „malarza”. Po naciśnięciu dedykowanego przycisku użytkownik może swobodnie rysować na wyświetlanym ekranie (stronie internetowej lub dokumencie). Wyłączenie trybu multimedialnego prezentera następuje po ponownym położeniu myszy na płaskiej powierzchni.

Specyfikacja:

Interfejs USB / bezprzewodowy 2,4GHz
Sensor Laserowy
Przyciski 4
Wymiary 105x57x37mm
Waga 107g
Zasięg w trybie bezprzewodowym 10-15M (na otwartych przestrzeniach)
Kolor Czarny
Obsługiwane systemy Windows XP 32bit/ Vista/ Win 7 / Win 8
Certyfikaty CE, FCC, BSMI, NCC
Gwarancja 2 lata
Rozdzielczość 1200 DPI

Sugerowana cena detaliczna myszki Aivia Neon to: 299 zł brutto

Produkt jest objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.