Technikalia.tv – nakręceni technologicznie

1 MIT MEDIA Group, technikalia.tv, Tomasz Cieślak

Logo_TechnikaliaPortal technikalia.tv to kolejny projekt wydawnictwa MIT MEDIA Group Sp. z o. o., które od wielu lat specjalizuje się w prezentowaniu nowych technologii poprzez media prasowe i internetowe. Skierowany jest on dla osób nakręconych technologicznie, którzy interesują się nowinkami technologicznymi. Technikalia.tv to telewizja w Internecie, gdzie widzowie mogą oglądać testy urządzeń, porównania sprzętowe, relacje z premier i konferencji  oraz wypowiedzi i wywiady osób z branży IT / Telekom.

Innowacyjny projekt Technikalia.tv od początku do końca przygotowywany jest przez ludzi z pasją, którzy jednocześnie mają doskonałą znajomość branży. Ich opinie z pewnością pomogą widzom w podjęciu decyzji zakupowych oraz pokażą jak korzystać z nowinek technologicznych i czerpać z nich maksimum korzyści.

– Zauważyliśmy, że ludzie coraz częściej skupiają uwagę na grafice oraz wideo. Doszukaliśmy się w tych trendach swojej szansy na dotarcie do szerszej grupy ludzi zainteresowanych trendami technologicznymi, z które pomagają nam w życiu. Doskonała znajomość branży IT i Telco oraz wieloletnie doświadczenie skłoniło nas do wprowadzenia na rynek innowacyjnego projektu jakim jest serwis TECHNIKALIA.TV. Na razie zrealizowaliśmy tylko część projektu, jednak stale udoskonalamy portal i rozwijamy jego nowe odsłony. Na teraz projekt dostępny jest poprzez wszystkie stacjonarne i mobilne przeglądarki Internetowe na komputerach, tabletach i smartfonach.   W trakcie przygotowań jest aplikacja na różne systemy mobilne Android, Windows Phone, iOS, BlackBerry, Thiessen. Naszym kolejnym celem jest cykliczny program telewizyjny. Kontent, który powstaje na portalu technikalia.tv jest unikalny poprzez treści i sposób ich prezentacji przez naszą ekipę redakcyjną. Planujemy utworzenie własnego playera, dzięki czemu w przyszłości materiały udostępniane będą tylko na naszym portalu, co pozwoli nam w stu procentach przekierować użytkowników do naszego wideo portalu – powiedział Tomasz Cieślak, prezes MIT MEDIA Group.

MIT MEDIA Group jest wydawcą miesięcznika Mobility, ponadto wydaje takie tytuły jak Mobile Reseller Polska, iStyle Magazine oraz Katalog Testów Mobilnych. Dodatkowo prowadzi kilka portali internetowych oraz jest organizatorem najbardziej prestiżowego wydarzenia w świecie nowych technologii w Polsce – Gali Moblility Trends.