Pierwszy w Polsce tablet 3D

1 Colorovo CityTab Vision 3D, Maciej Michalski, tablet 3D

colorovoDo sklepów trafił pierwszy w Polsce tablet, na którym możemy oglądać filmy, zdjęcia i wyświetlać gry z efektem 3D bez konieczności używania specjalnych okularów. Colorovo CityTab Vision 3D to 8 calowy gadżet dla fanów multimediów, gier i amatorów nowych technologii.

Do tej pory efekt 3D bez konieczności zakładania specjalnych okularów mogliśmy oglądać jedynie na wysokiej jakości telewizorach. Teraz technologia obrazu 3D dostępna jest również na tabletach. Marka Colorovo wprowadziła do swojej oferty nowy model z serii CityTab – Vision 8” 3D to pierwszy w Polsce tablet, który dzięki zastosowaniu ekranu z przełomową technologią, umożliwia oglądanie filmów oraz zdjęć z głębią obrazu 3D bez dodatkowych akcesoriów.

Tablet CityTab Vision 3D to rozwiązanie dla wymagających Klientów.  Z pewnością zainteresuje fanów multimediów, gier i amatorów nowych technologii. Fani efektów 3D mogą oglądać filmy wszędzie tam gdzie zabiorą ze sobą tablet.

Nowy CityTab dostarcza nie tylko wysokiej jakości doznań wizualnych, dotychczas niedostępnych w tabletach, spełnia również oczekiwania wysokiej wydajności sprzętu. Efekt 3D zapewnia zastosowanie innowacyjnego ekranu TFT, z przełomową technologią soczewkową, zwaną również multiparalaksą – umożliwiającą oglądanie filmów oraz zdjęć z głębią obrazu 3D. Sercem nowego Vision 3D jest wydajny procesor Dual Core 1.5 GHz współpracujący z wysokiej jakości procesorem graficznym Mali-400.

CityTab Vision 3D posiada 8-calowy wyświetlacz, dzięki któremu zachowuje niewielkie gabaryty przy jednoczesnym komfortowym użytkowaniu. Wyświetlacz ma rozdzielczość 1280×800 px. Dodatkowo do dyspozycji mamy 16 GB pamięci, co daje możliwość wgrywania dużej ilości filmów, zdjęć i gier. Tablet możemy połączyć z Internetem za pomocą sieci bezprzewodowej WiFi, jak również poprzez zewnętrzny modem GSM.

“Nie chcemy, aby w Polsce nowinki technologiczne można było oglądać tylko w telewizji. Jesteśmy rodzimą marką i jako pierwsi w kraju zdecydowaliśmy się na wprowadzenie tabletu z technologią 3D, która daje możliwość wyświetlenia obrazu z trójwymiarową głębią, bez konieczności używania specjalnych okularów. To zdecydowany przełom na naszym rynku, który sprawi, że jakość doświadczeń płynących z oglądania filmu, która do tej pory była dostępna jedynie w kinie lub w domowym zaciszu, możemy zabrać wszędzie.” – mówi Maciej Michalski, Product Manager marki Colorovo.

Cechą wyróżniającą CityTab 3D jest oferowanie niespotykanych dotychczas wrażeń wizualnych przy zachowaniu pełnej mobilności urządzenia połączonej z wysoką wydajnością.

Przedstawiciele Colorovo zakładają, że koszt zakupu urządzenia dla odbiorcy końcowego nie przekroczy 1099 zł. Produkty Colorovo są dostępne w całej sieci dystrybucji grupy ABC Data, a od połowy 2012 r.  obecne są również w największych polskich platformach sprzedażowych, takich jak np.: Media Markt, Agito.pl, Morele.net oraz NEO24.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu