Przejdź do treści

COSTA by coffeeheaven podbija polski rynek

1 CHI Polska, COSTA by coffeeheaven, Nordea House, T-Mobile

chiCHI Polska S.A., lider polskiego sektora kawowego, kontynuuje rozwój swojej marki COSTA by coffeeheaven. W ostatnim tygodniu otwarte zostały w Warszawie kolejne dwie kawiarnie – w nowej siedzibie T-Mobile oraz w kompleksie biurowym Nordea House. Łącznie CHI Polska zarządza już trzydziestoma kawiarniami tej marki w całej Polsce.

Spółka CHI Polska konsekwentnie realizuje zapowiedziany w listopadzie 2012 roku rozwój marki COSTA by coffeeheaven. Licząc najnowsze dwie lokalizacje, powstało łącznie trzydzieści kawiarni w przeciągu kilku miesięcy od launchu nowego konceptu kawowego, jakim jest połączenie najlepszych cech dwóch kawiarni należących do CHI Polska S.A.: działającej od 12 lat i będącej najpopularniejszą marką kawiarni w Polsce coffeeheaven oraz COSTA COFFEE, marki z ponad 40-letnim doświadczeniem na światowym rynku kawiarni oraz marką kawową Nr 1 w Europie.

Otwarcie nowych kawiarni w biurowcu T-Mobile, przy ul. Marynarskiej 12 na warszawskim Mokotowie, jak i w nowoczesnym ekologicznym kompleksie biurowym Nordea House, przy ul. Chłodnej 52 jest wynikiem strategicznej decyzji CHI Polska, zakładającej poszerzanie zasięgu najmłodszej marki należącej do spółki w różnorodnych lokalizacjach. Taką właśnie możliwość dają m.in. warszawskie centra biznesowe.

21 maja br. Została otwarta dwudziesta dziewiąta kawiarnia przy ul. Marynarskiej 12 – w głównej siedzibie jednego z największych operatorów komórkowych w Polsce, T-Mobile. Zajmuje ona powierzchnię 34 m², z czego Klienci mają do dyspozycji 25 m² z miejscami do siedzenia w ogródku kawowym. Z kolei otwarcie trzydziestej COSTA by coffeeheaven nastąpiło 24 czerwca br. Fkawiarnia zajmuje powierzchnię 123,10 m² i mieści się na parterze nowoczesnego biurowca Nordea House, przy ul. Chłodnej 52. Ekologiczny budynek klasy A to jednocześnie nowa siedziba firmy CHI Polska. Przestrzenie obu kawiarni zostały urządzona w stylu METRO („Metropolitan”). Wnętrza charakteryzują się nowoczesnym wystrojem – designerskimi lampami oraz nawiązującymi do klasyki modernizmu zaokrąglonymi krzesłami. Taka aranżacja doskonale współgra z tempem życia obu miejsc.

Spółka CHI Polska zapowiedziała kolejne otwarcia marki COSTA by coffeeheaven w przeciągu najbliższych miesięcy, zarówno w Warszawie, jak i w innych regionach Polski. Pełna lista kawiarni dostępna na stronie https://costacoffee.pl.