Letnia Spiżarnia Smaków w Centrum Handlowym NoVa Park

1 Joanna Bagińska, Letnia Spiżarnia Smaków, NoVa Park

NoVa Park_logoOficjalnie mamy już kalendarzowe lato, dlatego warto pomyśleć o letnich przysmakach zaserwowanych na naszych domowych stołach. Już w dniach 28 – 30 czerwca w Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim odbywać się będą Targi Produktów Regionalnych i Żywności. To doskonała okazja, aby w jednym miejscu skosztować i zakupić tradycyjne polskie potrawy.

W ostatni czerwcowy weekend gorzowskie Centrum Handlowe NoVa Park zaprasza wszystkich do odwiedzenia Spiżarni Smaków z tradycyjnymi i regionalnymi produktami z różnych zakątków kraju. To cykliczne wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń w NoVa Park i  spotyka się z nieustającym zainteresowaniem ze strony klientów gorzowskiego centrum.

Podczas targów producenci żywności zaprezentują klientom NoVa Park m.in. pyszne wędliny, staropolskie pieczywo, aromatyczne sery, oscypki, przyprawy oraz miody, czyli wyśmienitą tradycyjną żywność bez konserwantów i chemii.

„Coraz częściej szukamy unikalnych produktów spożywczych, trudno dostępnych, a przede wszystkim zdrowych. Spiżarnia Smaków w NoVa Park to okazja, aby w jednym miejscu pomieścić regionalną polską kuchnię. Już w najbliższy weekend – od piątku do niedzieli – każdy będzie mógł skorzystać z wyjątkowej oferty producentów, którzy zawitają specjalnie do naszego centrum handlowego. Zapraszam serdecznie i życzę udanych oraz smacznych zakupów” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Szczegółowe informacje dotyczące Spiżarni Smaków dostępne są na stronie internetowej Centrum Handlowego NoVa Park – www.nova-park.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu