Nowe możliwości reklamy mobilnej

Najskuteczniejsza platforma reklamy mobilnej w Skandynawii adQuota wchodzi do Polski.

adQuota to największa platforma świadcząca usługi z zakresu wysokiej jakości reklamy mobilnej w Skandynawii, Wielkiej Brytanii i krajach bałtyckich. Od lipca 2013 roku jej oferta dostępna będzie również w Polsce.

adQuota specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach dla reklamy mobilnej premium, skierowanych do najbardziej wymagających reklamodawców.

Firma ściśle współpracuje z szeroką gamą wydawców – prasą, holdingami mediowymi czy deweloperami aplikacji w celu zapewnienia im jak najwyższych dochodów oraz z reklamodawcami, którym oferuje niezwykle skuteczne, wąsko targetowane i angażujące odbiorcę rozwiązania reklamowe.

Na przestrzeni ostatnich lat firma odnosiła spektakularne sukcesy dzięki innowacyjnej platformie i nowoczesnym rozwiązaniom, które wkrótce dostępne będą także na polskim rynku.

Lokalny oddział z doświadczeniem plus  międzynarodowa wiedza.

Stworzenie polskiego oddziału adQuota powierzył doświadczonym w branży mobile specjalistom. Country Managerem zostanie Agnieszka Standerska, natomiast Michał Dubiel i Michał Kamiński obejmą stanowiska Key Account Managerów. Cała trójka wywodzi się z firmy Mobiway, mającej ugruntowaną pozycję na rynku reklamy mobilnej.

Polski oddział będzie miał swoją siedzibę w samym centrum Warszawy, skąd już w połowie lipca rozpocznie obsługę reklamodawców i domów mediowych. Oferowane przez adQuota rozwiązania z zakresu reklamy mobilnej są najbardziej innowacyjnymi, jakie powstały na skandynawskim rynku.