Odbierz swój wakacyjny prezent w CH Atrium Koszalin

1 CH Atrium Koszalin

atriumOd 6 lipca do 11 sierpnia za zakupy powyżej 50 złotych w CH Atrium Koszalin będzie można odebrać plażowe upominki. Akcja będzie promowana na plażach w miejscowościach sąsiadujących z Koszalinem.

Od soboty, 6 lipca, dokonując zakupu powyżej 50 złotych w CH Atrium Koszalin i pokazując specjalny voucher promocyjny będzie można odebrać wakacyjne nagrody z logo centrum – parawany, piłki plażowe, torby ekologiczne oraz wielofunkcyjne lub praktyczne torby izotermiczne na napoje. Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów, a jej szczegółowy regulamin jest dostępny na stronie www.atrium-koszalin.pl.

Kampania będzie jednocześnie promowana na plażach, w miejscowościach sąsiadujących z Koszalinem – w Kołobrzegu, Ustroniu Morskim, Sarbinowie, Mielnie, Unieściu, Łazach, Dąbkach i Darłowie. W tym czasie, w każdy weekend, hostessy Atrium Koszalin będą zapraszać plażowiczów do centrum i informować o zasadach akcji. Szczegółowe informacje będą zamieszczone w dystrybuowanym przez nie folderze z voucherem, uprawniającym do odbioru nagrody.

Punkt promocyjny znajduje się w CH Atrium Koszalin, przy windzie panoramicznej, na wprost wejścia do Media Markt.

Uwaga: Paragonów nie można łączyć. Nie będą akceptowane paragony za zakupy w hipermarkecie Tesco, a także za zakup alkoholu, wyrobów tytoniowych, lekarstw i farmaceutyków, zakładów lotto, wszelkich gier liczbowych i losowych, zakładów bukmacherskich, za zakup oraz wymianę walut, dokonanie opłat za wszelkie rachunki za media takie jak gaz, telefon, TV, prąd, zakup kart do telefonów typu pre-paid, itp.