Kolorowa drukarka Nashuatec SPC730dn

1 Euroimpex, Nashuatec SPC730dn

euroimpexEuroimpex SA wprowadził do oferty nową drukarkę kolorową formatu A3 – pierwszą w technologii LED. Drukarka pracuje z szybkością 32 stron A4 na minutę i w rozdzielczości 1200 dpi. Jest doskonałym rozwiązaniem dla firm wymagających wysokiej jakości druku przy zachowaniu umiarkowanych kosztów eksploatacji.

Drukarka Nashuatec SPC730dn obsługuje PCL5c i PCL6, Apple AirPrint oraz Adobe Post Script 3. Opcjonalnie wspiera również IPDS i PictBridge, który umożliwia bezpośredni druk zdjęć z aparatów cyfrowych. Standardowe porty USB 2.0 oraz Gigabit Ethernet można uzupełnić o kartę WiFi.

ECOnomy Color znacznie redukuje koszt w porównaniu do drukowania kolorowego. Funkcja ta dzieli wydruk danych na cztery części: tekst, obrazy, rysunki i linie. Tekst wydrukowany jest w normalnym nasyceniu; nasycenie obrazu zredukowane jest o połowę a rysunków i linii zmniejszone jest o 30%. W przeciwieństwie do trybu wydruk próbny, ECOnomy Color tworzy wydruk z wyraźnym tekstem i nienagannej jakości przez cały czas.

Duży, uchylny, 4-liniowy panel jest łatwy w obsłudze i zapewnia proste wskazówki w 18 językach. Cała obsługa oraz uzupełnianie papieru odbywa się od przodu urządzenia, dzięki czemu czynności obsługowe nie zajmują dużo czasu, a urządzenie jest gotowe do pracy.

Innowacyjny ECO Night Sensor dodatkowo zmniejsza już i tak niskie zużycie energii. SP C730DN można tak ustawić, że zasilanie główne wyłącza się, gdy natężenie światła spadnie poniżej pewnego poziomu. ECO Night Sensor wykrywa zmiany oświetlenia naturalnego, jak i sztucznego.