Nowy typ usług agencji reklamowej

1 .bringMore advertising, HUB CLUB Silesian Multimedia Cluster, ICT Multimedia Event, image toolbox

bringmore12 czerwca śląska agencja .bringMore advertising zaprezentowała po raz pierwszy swój nowy produkt – image toolbox, czyli Twój zestaw narzędzi do budowania wizerunku.

Podczas ICT Multimedia Event organizowanym wraz z HUB CLUB Silesian Multimedia Cluster w Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach bringMore pokazała nowe oblicze współpracy z klientem instytucjonalnym. Na bazie wieloletnich doświadczeń w promocji projektów samorządowych, agencja wypracowała metodę warsztatową, która uzupełnia kompetencje osób realizujących konkretny projekt po stronie klienta. Treningi w obszarach kreatywność, zarządzanie marką i wystąpienia publiczne tworzone są w oparciu o wybrane zagadnienia z realizowanego tematu przy współpracy z trenerami i praktykami z danych dziedzin. W ten sposób powstał produkt w 100% spersonalizowany. To prawdziwe more than great ideas…

Produkt cieszył się sporym zainteresowaniem przedstawicieli samorządów, którzy uczestniczyli w spotkaniu. A to za sprawą oryginalnych pakietów promocyjnych przygotowanych przez agencję.