Artegence wzmacnia kadrę menadżerską

1 Andrzej Szewczyk, Anna Rębelska, Artegence, Artur Gortych, Sage

artegenceZ początkiem czerwca Andrzej Szewczyk, Dyrektor Zarządzający, wszedł w skład zarządu i będzie odpowiedzialny za rozwój agencji. Do zespołu Artegence dołączyła Anna Rębelska, obejmując stanowisko New Business Directora. Będzie koordynować działania sprzedażowe oraz odpowiadać za utrzymywanie relacji z klientami agencji.

Andrzej Szewczyk z branżą internetową związany jest od 15 lat. Współpracował z firmami telekomunikacyjnymi i mediowymi, jak PiK-Net, TDC Internet, onet.pl i Telewizja Polska. Realizował pierwsze w Polsce projekty wykorzystujące możliwości szerokopasmowego Internetu, w tym pierwsze polskie transmisje multimedialne i serwisy oferujące wideo na żądanie. Z Artegence związany jest od 2008 roku, od 5 lat na stanowisku Dyrektora Zarządzającego.

Anna Rębelska posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów marketingowych, informatycznych, zarządzania sprzedażą. Przez ostatnie 6 lat pracowała w firmie informatycznej Sage Sp. z o.o., gdzie odpowiadała za strategię komunikacji produktów lokalnych i globalnych na polskim rynku oraz wsparcie struktur sprzedaży. Była odpowiedzialna za wprowadzanie nowych produktów na rynek, rebranding produktowy, przygotowanie struktur sprzedaży, komunikację z klientami.

– Rynek reklamy internetowej staje się teraz silny jak nigdy wcześniej. Wejście Andrzeja Szewczyka do zarządu jak i dołączenie do zespołu Ani Rębelskiej to dla nas strategiczne wzmocnienie. Pomimo, że Artegence ma już blisko 18 lat, czujemy w sobie duch pionierów tego rynku i olbrzymią pasję tworzenia. Jestem pewien, że najlepsze jest wciąż przed nami – mówi Artur Gortych, prezes Artegence.