Przejdź do treści

Gazu po rabaty do Centrum Handlowego NoVa Park

1 Joanna Bagińska, NoVa Park, Zbigniew Szwagierczak

nova parkJuż w najbliższy piątek, 14 czerwca, startuje nocny rajd po sklepach w Centrum Handlowym NoVa Park. Tylko w godzinach od 19:00 do 23:00 najemcy gorzowskiego centrum handlowego przygotowali wyjątkowe rabaty sięgające aż do 50%, a specjalnie dla fanów Formuły 1 NoVa Park przygotował motoatrakcje, które poprowadzi Zbigniew Szwagierczak – ośmiokrotny Mistrz Polski w rajdach samochodowych!

Noc Zakupów to pierwsza tego typu atrakcja w Centrum Handlowym NoVa Park. Już w piątek, 14 czerwca, od godziny 19:00 do 23:00 zapraszamy wszystkich do odwiedzenia gorzowskiego centrum handlowego i skorzystania z wyjątkowych rabatów. Atrakcyjne oferty specjalne czekają m.in. w sklepach KappAhl, Lindex, Reserved, Coccodrillo, New Yorker, Intersport, Wojas, Deichmann, Apart, W. Kruk, Lancerto, Gatta, La Lingerie, Organique oraz w wielu innych. Dla amatorów pysznego jedzenia wyjątkowe promocje przygotowały także restauracje Pizzeria Biesiadowo i North Fish.

Aby umilić Panom czas spędzany przez ich partnerki na nocnym rajdzie po sklepach, NoVa Park przygotował specjalne motoatrakcje, będące ciekawą kontynuacją imprezy Moto Racing Show 2013, która ma miejsce w Gorzowie Wielkopolskim właśnie 14 czerwca. W programie przewidziano m.in. zawody na symulatorach: statycznym i dynamicznym, wymiany koła w pit stopie oraz pomiar refleksu. Całość wydarzenia poprowadzi 8-krotny Mistrz Polski oraz 11-krotny V-ce Mistrz Polski w rajdach samochodowych – Zbigniew Szwagierczak. Dla wielbicieli hip hopu, house, breakbeatu oraz techno zaplanowano także specjalne występy DJ-ów z Euforii Dźwięku 2013.

„Bez wątpienia w najbliższy piątek w Centrum Handlowym NoVa Park każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkich – w szczególności Panie – zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych rabatów przygotowanych przez naszych najemców. To dobra okazja, aby  uzupełnić letnią garderobę o rzeczy z najnowszych kolekcji dostępne w tę wyjątkową noc w przystępnej cenie. Panom natomiast polecamy udział w atrakcjach związanych niezwykle popularną Formułą 1, które poprowadzi nasz gość specjalny Zbigniew Szwagierczak, Mistrz Polski w rajdach samochodowych. Zapraszam już w najbliższy piątek o godzinie 19.00 do NoVa Park!” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Szczegółowe informacje dotyczące „Nocy zakupów” oraz motoatrakcji znajdują się na stronie internetowej NoVa Park – www.nova-park.pl.