Godziny dla Rodziny na Karaibach w Centrum Handlowym Osowa

1 Agnieszka Wojtaszczyk, CH Osowa, Godziny dla Rodziny

ch osowaW minioną sobotę, 8 czerwca, słońce zagościło w Centrum Handlowym Osowa. W ramach akcji „Godziny dla Rodziny” gdańska galeria zamieniła się w gorące plaże Wysp Karaibskich. Była to doskonała okazja do pozytywnego nastrojenia się na nadchodzące wakacje oraz umilenia czasu spędzonego na weekendowych zakupach.

Karaiby, zwane „rajem na ziemi”, były tematem przewodnim sobotniego wydarzenia w Centrum Handlowym Osowa. Dzięki licznym atrakcjom można było przenieść się choć na chwilę na wiecznie słoneczne atlantyckie wyspy. Każdy mógł podziwiać niezwykły pokaz tańca rodem z Karaibów oraz samemu spróbować swoich sił w choreografii przygotowanej przez instruktorów specjalnie dla klientów Centrum Handlowego Osowa.

Sporym zainteresowaniem cieszyły się również warsztaty nauki gry na bębnach. Młodzi muzycy pod okiem eksperta uderzając odpowiednio w bębny wybijali tradycyjne karaibskie dźwięki. Ponadto, miłośnicy folkloru aktywnie uczestniczyli w zajęciach z tworzenia girland z kwiatów – typowego elementu dekoracyjnego Karaibów oraz ozdabiania kubków-kokosów regionalnymi akcentami.

„W minioną sobotę lato zawitało do Centrum Handlowego Osowa. Dzięki przygotowanym atrakcjom nasi klienci poczuli się jak w tropikach. Nastrojowa muzyka, gorące rytmy i do tego liczne konkursy i zabawy sprawiły, że weekendowe zakupy upłynęły w przyjemnej atmosferze. Cieszymy się, że również i tym razem tak wiele osób włączyło się do wspólnej zabawy” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Kolejne wydarzenie organizowane w ramach akcji „Godziny dla Rodziny” już 13 lipca. Za miesiąc zabieramy Państwa do równie gorącej i kolorowej Hiszpanii. W programie przewidziano m.in. warsztaty flamenco, pokazy żonglerki piłkarskiej oraz degustację przysmaków kuchni hiszpańskiej.