Przejdź do treści

Zabawy Fundamentalne w Inca Play

1 CH Blue City, Inca Play, Zabawy Fundamentalne

blue-cityW kąciku czytelniczym w nowej strefie Inca Play w CH Blue City pojawiły się książeczki do Zabaw Fundamentalnych, podzielone ze względu na wiek. Dzięki nim rodzice mogą bawiąc się z dziećmi, jednocześnie rozwijać ich zdolności i pobudzać do myślenia.

Zabawy Fundamentalne to opracowany przez specjalistów specjalny program adresowany do rodziców oraz opiekunów, którzy poprzez współpracę z dzieckiem chcą wspomagać jego harmonijny i wszechstronny rozwój. To ponad 400 propozycji mądrych i zabawnych, logicznie ułożonych zabaw i aktywności, pozwalające budować solidne fundamenty rozwoju maluchów. Książeczki są dostosowane do konkretnego wieku )od 0 do 6 lat) i dają rodzicom podstawowe informacje o rozwoju dziecka, wskazówki, jak się z nimi bawić i tworzyć bliskie relacje a także spokój, że ich dziecko wszechstronnie się rozwija.

W informacji Placy Zabaw można zakupić zestawy do Zabaw Fundamentalnych.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Zapraszamy na www.bluecity.pl

Dołącz do nas na Facebook.com:www.facebook.com/CHBlueCity