Sztejmer i Kowalski w Cube Group S.A.

1 Bartosz Kowalski, Cube Group, Ireneusz Sztejmer

cube groupCube Group S.A. rozbudowuje swoje struktury. W maju spółka zatrudniła nowego sales managera – Ireneusza Sztejmera. W czerwcu do zespołu dołączył Bartosz Kowalski, który odpowiedzialny będzie m.in. za współpracę z domami mediowymi. Całe Cube Group zatrudnia obecnie 82 pracowników.

Ireneusz Sztejmer wcześniej związany był m.in. z They.pl. Posiada ponad 6,5 – letnie doświadczenia w sprzedaży reklam w interncie. Studiował Reklamę internetową na Wyższej Szkole Promocji. W Cube Group S.A. odpowiedzialny jest za pozyskiwanie nowych klientów i stałą rozbudowę porfolio agencji.

Od czerwca zespół Cube Group S.A. wspiera również Bartosz Kowalski, który objął stanowisko key account managera. W ramach współpracy z domami mediowymi będzie odpowiadał za kontakt z ich klientami i koordynację realizowanych wspólnie projektów. Bartosz Kowalski posiada sześcioletnie doświadczenie w sprzedaży. Od trzech lat zajmuje się efektywnym pozyskiwaniem klientów w branży marketingu internetowego. Związany był m.in. z IDMnet oraz Grupą INFOR. Ukończył Kulturoznawstwo na Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej im. Bolesława Prusa.

W ramach struktur Cube Group działają: dział SEM, sieć afiliacyjna NetSales, sieć CPS SalesMedia, e-mail marketingowa MailSales, sieć reklamy mobilnej mobiu oraz marketingu modowego FashionFan. Do grupy należy również SEMTEC Sp. z o.o. specjalizująca się w usługach SEO. Grupa liczy obecnie 82 pracowników.