Nowy YouGO! Magazine zaprasza na wakacje 2013

Temat przewodni najnowszego YouGO! Magazine, wydawanego przez portal www.yougo.pl, to wakacyjne inspiracje. Zobacz, jak może wyglądać Twój urlop na słonecznych wyspach, w europejskich miastach lub w Polsce. W najświeższym wydaniu magazynu turystycznego znajduje się ponadto lista najciekawszych, letnich wydarzeń polecanych przez podróżników.

Miejsca pełne słońca i złocistych plaży nigdy nie tracą swojej popularności. W YouGO! Magazine przeczytamy opisy najsłynniejszych rajskich wysp, m.in. Majorki, Sycylii, Malty, a także nieco bardziej odległych – Gran Canarii, Fuerteventury oraz Teneryfy.

Drugi wątek, to inspiracje europejskie, czyli praktyczny przegląd najatrakcyjniejszych miast – od Barcelony, przez Luksemburg i Pragę, aż po Oslo. Dla miłośników wakacji w kraju przygotowano kilka ciekawostek dotyczących znanych miejsc, jak również paru mniej turystycznych perełek. YouGO! Magazine podpowiada też wyjątkowe letnie imprezy, na które warto się wybrać. W spisie wydarzeń znalazły się między innymi Tomatina w hiszpańskim Buñol oraz pielgrzymka do Santiago de Compostela.

– Zima długo trzymała, a wiosna skradała się nieśmiało. Tym bardziej tęskniliśmy za latem i wakacjami. Czas na wypoczynek, nad jeziorem, morzem lub w górach. Podpowiadamy w tym numerze YouGO! Magazine, gdzie można pojechać w Polskę lub polecieć do innych państw – mówi Grzegorz Pękała z www.yougo.pl. – Jesteśmy otwarci na pomysły naszych Czytelników. Zachęcamy do ich nadsyłania poprzez formularz w naszym portalu. Najciekawsze propozycje nagrodzimy oraz opublikujemy w kolejnym numerze magazynu.

YouGO! Magazine dostępny jest bezpłatnie na stronie www.yougo.pl/magazine

Najnowsze wydanie można pobrać na swój komputer lub tablet, a także przekartkować online.