Przejdź do treści

Na charytatywnej aukcji firma Acer zaoferuje jedyny egzemplarz notebooka R7 z limitowanej edycji „Star Trek Into Darkness”, opracowany z myślą o fanach serialu z całego świata

1 Acer, Aspire R7, Hugues Gontier, Paramount Pictures, Star Trek

acerFirmy Acer i Paramount Pictures opracowały limitowaną edycję notebooka Aspire R7, która uświetniła premierę filmu „W ciemność. Star Trek.”  Firma Acer wyprodukowała zaledwie 25 egzemplarzy rewolucyjnego, dotykowego notebooka R7 z limitowanej edycji, z których żaden nie został wprowadzony do sprzedaży. Firmy wystawią na sprzedaż w portalu eBay tylko jeden z tych wyjątkowych produktów, w ramach dotychczasowego programu aukcji wspierającego dwie szacowne organizacje charytatywne.

W skład jednego pakietu limitowanej edycji notebooka Acer Aspire R7 „Star Trek Into Darkness” wchodzi rewolucyjny notebook dotykowy R7 o pięknym wykończeniu, z logo Star Trek wykonanym ze stali nierdzewnej, o piaskowanej i polerowanej powierzchni, a także futerał ochronny z logo Star Trek. Ponadto, w pakiecie znajduje się plakat filmu „W ciemności. Star Trek.” z autografami aktorów, specjalne materiały powiązane z filmem, takie jak tapety i pliki wideo, ścieżka dźwiękowa filmu, odnośnik umożliwiający pobranie gry Star Trek: The Video Game, a także wyjątkowe opakowanie z motywami z filmu i certyfikat autentyczności wystawiony przez firmy Acer i Paramount Pictures.

Ten wyjątkowy w skali świata notebook jest obecnie prezentowany w serwisie ebay pod adresem www.ebay.com/theonlyone.  Aukcja rozpocznie się 14 czerwca i potrwa do 24 czerwca.  Cały dochód netto zostanie przeznaczony na dwie organizacje charytatywne: The Mission Continues oraz Save the Children.

„Firma Acer daje zwycięzcy aukcji możliwość stania się jedynym właścicielem notebooka Acer Aspire R7 z limitowanej edycji „Star Trek Into Darkness”, powiedział Hugues Gontier, dyrektor ds. marketingu w spółce Acer America. „Wiemy, że ten niezwykle rzadki notebook z limitowanej edycji będzie cennym skarbem dla zwycięzcy aukcji a jednocześnie pomoże dwóm szacownym organizacjom charytatywnym w kontynuowaniu działań na rzecz weteranów oraz dzieci potrzebujących pomocy.”

Ekskluzywne, wykonane ze stali nierdzewnej logo Star Trek sprawia, że notebook Acer Aspire R7 z limitowanej edycji będzie przedmiotem zazdrości wszystkich entuzjastów serialu Star Trek.  Komputer ten został zaprojektowany w taki sposób, aby gwarantował najwyższy komfort obsługi oraz pisania na klawiaturze.  Jest wyposażony w klawiaturę o zmienionym położeniu oraz ekran dotykowy Full HD, zamocowany na rewolucyjnym zawiasie „Ezel”, dzięki któremu wyświetlacz można odchylać, odwracać, przesuwać lub ułożyć na płasko.  Ergonomiczna konstrukcja sprawia, że posługiwanie się ekranem dotykowym oraz klawiaturą staje się bardziej intuicyjne i naturalne.  Wydajny notebook jest wyposażony w procesor Intel Core i5 trzeciej generacji, 15,6-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080), dysk twardy o pojemności 500 GB, dysk SSD o pojemności 24 GB oraz system operacyjny Windows 8.

Oprócz pakietu z notebookiem Acer Aspire R7 z limitowanej edycji Star Trek, firma Acer wystawi też na aukcję dwa plakaty filmu „W ciemność. Star Trek.” z autografami aktorów, dzięki czemu fani będą mogli nabyć jeszcze inne przedmioty kolekcjonerskie oraz dodatkowo wspomóc akcje charytatywne.  Więcej informacji o ekskluzywnych przedmiotach wystawionych na aukcję zamieszczono na stronie www.ebay.com/theonlyone.