Red8 Events organizuje otwarcie salonu marki Ferrari w Katowicach

1 Ferrari, Jakub Pietrzak, Maranello Motors, Olivier Janiak, Red8 Events

Red8 EventsAgencja Red8 Events odpowiada za przygotowanie i przeprowadzenie imprezy otwarcia nowego salonu marki Ferrari w Polsce.

Do zadań Red8 Events należy kreacja, realizacja oraz koordynacja całości wydarzenia, jak również zapewnienie eventowi partnerów i patronów.

Zleceniodawcą eventu jest spółka Maranello Motors.

Podczas eventu, który odbędzie się 7 czerwca w Katowicach, zaprezentowane zostaną  modele najnowsze modele Ferrari. Przy salonie zostanie również uruchomiony serwis marki Ferrari.

Imprezę poprowadzi Olivier Janiak.

– O nawiązaniu przez nas współpracy z Grupą Red8 zadecydowało przede wszystkim jej doświadczenie w pracy dla marek motoryzacyjnych. Otwarcie salonu jest inauguracją naszej współpracy i planujemy już kolejne wspólne projekty. – mówi Jakub Pietrzak, Dyrektor Zarządzający Maranello Motors.

Agencja Red8 Events ma duże doświadczenie w obsłudze ekskluzywnych marek motoryzacyjnych, wśród współpracujących z nią marek znalazły się m.in. z BMW czy Porsche. Ostatnio agencja była odpowiedzialna za organizację specjalnego pokazu dla marki Rolls Royce.

Red8 Events to agencja eventowa istniejąca na rynku od 2005 roku. Firma zajmuje się organizacją wydarzeń integracyjnych, ekskluzywnych gal oraz ekstremalnych wyjazdów incentive. W bogatym portfolio agencji szczególne miejsce zajmują specjalistyczne imprezy motoryzacyjne. Wśród klientów, którzy dotychczas współpracowali z agencją, znajdują się m.in.: AmRest, Carlsberg Polska, BMW, Porsche, Veka Polska, Unilever.