Golf24 uruchamia nowy serwis dla golfistów: GolfandRoll.pl

Serwis GolfandRoll.pl będzie uzupełnieniem największego w Polsce pisma dla golfistów, o tej samej nazwie, wydawanego nieprzerwanie od  10 lat. Nakład pisma to 9 000 egzemplarzy, a zakładana ilość użytkowników serwisu już w pierwszym miesiącu przekroczy 25 000.

Hasłem przewodnim GolfandRoll.pl będzie „Wszyscy golfiści w jednym miejscu”. Trafia to doskonale w potrzeby reklamodawców, gdyż na rynku dotychczas brakowało golfowego medium internetowego, które byłoby w stanie zagwarantować  skuteczne dotarcie do tej grupy.

„Naszym celem, już w pierwszym miesiącu, jest pozyskanie 3 000 polubień na Facebooku oraz 25 000 użytkowników na stronie. Liczby może nie są oszołamiające, ale dokładnie taką liczebność ma grupa wszystkich golfistów w Polsce. Jest to grupa mocno sprofilowana o olbrzymiej sile nabywczej, a naszą przewagą jest to, że wszystkich znamy praktycznie z imienia i nazwiska, dzięki pozostałym działaniom prowadzonym przez naszą firmę.” – zapewnia Jacek Gulmantowicz, prezes G24 Group.

Docelowo serwis tworzyć będzie pięćdziesięciu opiniotwórczych blogerów pod okiem redaktor naczelnej Joanny Drużby. Publikowane będą w nim przede wszystkim autorskie materiały, porady udzielane przez czołowych golfistów świata oraz dedykowane sesje zdjęciowe.