iiyama wprowadza na polski rynek profesjonalny, wielkoformatowy ekran TH5563MIS z 6 kompatybilnymi punktami dotykowymi

1 Iiyama, TH5563MIS

iiyamaFirma iiyama, japoński producent hi-endowych monitorów dla wymagających użytkowników, wprowadza na polski rynek nowy profesjonalny, wielkoformatowy ekran TH5563MIS z 6 kompatybilnymi punktami dotykowymi i podświetleniem LED. Panel wykorzystuje technologię podczerwieni, która nie opiera się na dodatkowej nakładce na ekran lub specjalnym podłożu ukrytym pod nim, co zapewnia doskonałą jakość obrazu i nie wpływa w żaden sposób na specyfikację wyświetlacza.

Zaprojektowany w oparciu o najnowszą technologię IPS ekran gwarantuje szerokie kąty widzenia, wysoką jaskość i znakomitą reprodukcję kolorów. Obraz wyświetlany jest w natywnej rozdzielczości Full HD. Funkcja Picture In Picture umożliwia jednoczesne wyświetlenie obrazów z różnych źródeł sygnału, a czujnik oświetlenia automatycznie dostosowuje podświetlanie panelu do warunków oświetleniowych panujących w pomieszczeniu.

TH5563MIS został wyposażony w szeroki wachlarz wejść wideo i audio, dzięki czemu możliwe jest równoczesne podłączenie wielu źródeł sygnału – zarówno analogowego, jak i cyfrowego. Przyciski znajdujące się z boku ekranu i znajdujący się w zestawie pilot umożliwiają pełną kontrolę menu ekranowego OSD i pozwalają swobodnie poruszać się po szerokiej gamie regulacji parametrów obrazu i dźwięku.

Profesjonalny panel TH5563MIS to doskonałe rozwiązanie do sal konferencyjnych i wystawowych, punktów sprzedaży oraz budynków użyteczności publicznej – w idealny sposób łączy wysoką jakość z bogatą funkcjonalnością.