Przejdź do treści

Outlet Center w Lublinie uzyskało prawomocne pozwolenie na budowę

1 ADV Por Property Investment, CBRE, Outlet Center

Firma CBRE informuje, że Outlet Center w Lublinie uzyskało prawomocne pozwolenie na budowę.cbre

Outlet Center, powstające w Lublinie przy ulicy Mełgiewskiej 16, to klasyczne centrum wyprzedażowe oferujące produkty znanych marek po obniżonych cenach. Całkowita powierzchnia Outlet Center to 16.000 m kw., w tym 12.100 m kw. powierzchni najmu. Nieruchomość będzie oferowała ponad 100 lokali handlowych oraz 800 miejsc parkingowych. Otwarcie outletu planowane jest na pierwszy kwartał 2014.

Inwestorem projektu jest Outlet Center Retail Management SA s.k.a. wchodząca w skład grupy deweloperskiej ADV Por Property Investment S.A.  będąc jednocześnie podmiotem zależnym od FIZ FORUM XVIII. Grupa zrealizowała i realizuje liczne projekty komercyjne, biurowe oraz mieszkaniowe na terenie Polski. Do jej kompetencji należy rozwój obiektów handlowych typu Outlet Center. Obecnie firma realizuje takie inwestycje w Lublinie i Białymstoku, a w planach ma dalszy rozwój sieci Outlet Center w innych rejonach kraju.

CBRE jest we współpracy z inwestorem wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem Outlet Center zarówno w Lublinie, jak i w Białymstoku. Komercjalizacja obu centrów wyprzedażowych przebiega zgodnie z harmonogramem.