Przejdź do treści

Przeżyj niezwykłe przygody w Dniu Dziecka w Magnolia Park

1 Dzień Dziecka, Magnolia Park, Tomasz Waszkiewicz

magnolia parkZbliża się Dzień Dziecka – dzień, który chcemy uczynić wyjątkowym dla naszych dzieci, aby na długo zapadł im w pamięć. Z tej okazji na najbliższy weekend Magnolia Park przygotowała dla małych wrocławian mnóstwo atrakcji, dzięki którym przeżyją wspaniałą przygodę i będą się świetnie bawić.

W dniach 1 i 2 czerwca w godzinach 12:00-18:00 dzieci będą mogły odkrywać w Magnolia Park zupełnie nowe światy i kultury. Poznawanie tajemnic starożytnego Egiptu, wizyta w indiańskiej wiosce, wyprawa na piracką wyspę Piotrusia Pana i szukanie skarbów ukrytych w zamku rycerskim – żaden mały poszukiwacz przygód z pewnością nie będzie się nudził. Magnolia zapewni całej rodzinie mnóstwo dobrej zabawy, która dodatkowo będzie edukować i rozwijać wyobraźnię oraz kreatywność dzieci. Nie zabraknie też ciekawych konkursów, w których do wygrania będą słodkie upominki. Nad młodymi odkrywcami czuwać będą oryginalnie ucharakteryzowani animatorzy.

„Dzieci potrzebują dużo miłości i uwagi, dlatego chętnie spędzają czas ze swoimi rodzicami na wspólnej zabawie. Serdecznie zachęcamy więc wszystkich mieszkańców Wrocławia do poświęcenia Dnia Dziecka w całości swoim pociechom. W Magnolia Park odkryją one nowe światy i wezmą udział w edukacyjnych grach i zabawach, a dorośli będą mogli przypomnieć sobie własne dzieciństwo. Będzie to także doskonała okazja do rodzinnych zakupów i zjedzenia wspólnego obiadu w jednej z naszych restauracji” – powiedział Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.