Przejdź do treści

Genius na targach Computex 2013

geniusGenius potwierdził swoje uczestnictwo na zbliżających się targach Computex 2013. Zostaną zaprezentowane nowości produktowe, również z serii GX-Gaming. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach od 4 do 8 czerwca, w stolicy Tajwanu – mieście Tajpej. Stoisko Genius o numerze #L0631A zlokalizowane zostanie w hali wystawienniczej Nangang Exhibition 4F.

Odwiedzający Computex 2013 będą mieli okazję zapoznać się z prezentowanym sprzętem. Wśród produktów z cenionej przez graczy serii GX-Gaming, znajdą się urządzenia takie jak:

  • Gila – gamingowa mysz o nowatorskich kształtach i regulowanej rozdzielczości sensora w szerokim zakresie 200–8200 DPI. Wyposażona jest w 12 przycisków oraz pamięć wewnętrzną wspomagającą programowanie makr;
  • Manticore, profesjonalna klawiatura dla graczy z podświetleniem oraz dedykowanym przyciskiem Master Record, umożliwiającym intuicyjne nagrywanie makr;
  • Zabius, słuchawki z mikrofonem, kompatybilne z najpopularniejszymi konsolami. Posiadają dwa oddzielne kontrolery głośności. Jeden dla dźwięków pochodzących z gry, drugi dla chatu XBOX.

Genius znany jest także z produkcji urządzeń multifunkcyjnych o ciekawym zastosowaniu. W tym segmencie prezentowane będą: Energy Mouse, Speaker Mouse, Cam Mouse, Traveler D6600, oraz Transbar.

Energy Mouse to bezprzewodowa mysz, która dzięki akumulatorowi o pojemności 2400 mAh może służyć jako ładowarka do urządzeń mobilnych.

Speaker Mouse łączy z kolei funkcjonalność myszy i zestawu głośników 2.1. Może znaleźć swoje zastosowanie jako uzupełnienie dla urządzeń mobilnych.

Cam Mouse powinna być natomiast dobrym narzędziem pracy. W mysz wkomponowano skaner kodów QR, z możliwością automatycznej synchronizacji danych z systemem.

Traveler D6600 przyda się w przypadku obsługi dwóch komputerów jednocześnie, np. komputera prywatnego i służbowego. Będzie to możliwe przy pomocy przycisku, który, wedle potrzeby, będzie aktywował kursor na jednym z monitorów.

Ostatnie urządzenie to połączenie funkcjonalnej podstawki i zewnętrznych głośników. Transbar z systemem audio 2.1 jest gotowy do współpracy z każdym tabletem czy smartfonem.

Prestiżowe targi elektroniki użytkowej Computex, odbywające się każdego roku w Tajwanie, to jedno z największych wydarzeń tego typu na świecie. Rokrocznie, stolica państwa – Tajpej, przyciąga rzesze przedsiębiorstw z branży komputerowej, pragnących zaprezentować swoje nowości produktowe szerokiemu gronu publiczności.