Przejdź do treści

Tracer SportCam – kamera nie tylko dla wyczynowców

1 Tracer SportCam

tracerSzalona jazda na rowerze, ekstremalny spływ kajakowy czy powodujący gwałtowny wzrost adrenaliny skok spadochronowy – wszystkie te wydarzenia możesz utrwalić korzystając z najnowszej kamery Tracer SportCam.

Lubisz silne wrażenia a adrenalina to twój narkotyk? Jeśli tak to warto abyś zainteresował się najnowszą kamerką Tracer SportCam. Urządzenie to jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chciałby uwiecznić swoje wyczyny na lądzie, w wodzie lub w powietrzu.

Sercem Tracer SportCam jest sensor optyczny o rozdzielczości 1,3 megapiksela umożliwiający rejestrowanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 1280×720 punktów. Ponadto kamera wyposażona jest w bardzo czuły mikrofon oraz czytnik kart SD (maksymalna pojemność 64 GB). Źródłem zasilania dla SportCam są dwie baterie typu AA, które zapewniają do dwóch godzin ciągłej pracy. Całość zamknięta jest w wodoszczelnej i wzmocnionej obudowie. Ponadto wraz z kamerą otrzymujemy pełne okablowanie (mini USB i S-Video), dzięki któremu możemy bezproblemowo odtwarzać nagrane filmy na dowolnym urządzeniu zewnętrznym lub przegrać je bezpośrednio na dysk komputera. Dodatkowym atutem produktu Tracera jest dołączony szeroki zestaw akcesoriów do montażu kamery. W komplecie znajdziemy m.in. gumowy pasek o długości 60 cm, służący do mocowania SportCam na kaskach, tekstylny pasek z rzepem, uchwyt umożliwiający instalację na kierownicy roweru lub motocykla, specjalny klips do mocowania na powierzchniach płaskich oraz podkładki gumowe o wymiarach 8×2,5 cm oraz 3×2 cm.

Kamera Tracer SportCam objęta jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i jest dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 239 złotych.

Specyfikacja techniczna:

Sensor

1,3 Mpx

Obsługiwane rozdzielczości

1280×720
640×480@30FPS

Czytnik kart pamięci

SD, do 64 GB

Wyjścia

mini USB, S-Video

Zasilanie

2 x AA

Czas pracy

120 min.

Wodoodporność

IP68