CDP.pl wprowadzi „Disney Infinity” na polski rynek 23 sierpnia

1 CDP.pl, Disney Infinity, Michał Gembicki

Nowatorska gra „Disney Infinity”, która łączy elementy świata wirtualnego i rzeczywistego, zadebiutuje na polskim rynku 23 sierpnia. Jej dystrybutorem będzie spółka CDP.pl, która dziś ujawniła ceny zestawów startowych.

disney infinity

„Disney Infinity” to połączenie świata gier komputerowych oraz tradycyjnych zabawek. Absolutnie innowacyjna zabawa polega na zbieraniu figurek bohaterów produkcji Disneya – dzięki specjalnym czytnikom można ich „wprowadzić” do wirtualnego świata gry. Zestaw startowy będzie kosztować 299 zł w wersji na konsole Playstation 3 oraz Xbox 360 oraz 259 zł w wersji na konsolę Wii.

„Disney Interactive określa projekt Disney Infinity jako swój najambitniejszy projekt. To z pewnością jeden z najważniejszych produktów jaki pojawi się na rynku w najbliższym czasie. Jesteśmy więc bardzo dumni, że uczestniczymy w nim jako polski dystrybutor oraz partner Disneya” – powiedział dyrektor zarządzający CDP.pl Michał Gembicki.

W rozgrywce „Disney Infinity” spotykają się najpopularniejsze postaci wykreowane przez The Walt Disney Company i Pixar Animation Studios – kochane zarówno przez najmłodszych fanów, jak i ich rodziców. Właśnie dlatego „Disney Infinity” to familijna, pełna ciepłego humoru rozrywka dla całej rodziny. Ta zupełnie nowa platforma do gry oferuje wolność w kreowaniu scenariuszy oraz przebiegu rozgrywki. Zestaw startowy zawiera figurki z „Uniwersytetu Potwornego”, „Piratów z Karaibów” oraz „Iniemamocnych”. Dzięki specjalnemu czytnikowi ich wirtualne odpowiedniki pojawią się w świecie gry.

„Disney Infinity” daje też możliwość wykreowania własnego świata w którym nie obowiązują żadne zasady a np. kapitan Sparrow („Piraci z Karaibów”) może wykorzystywać gadżety z uniwersum „Iniemamocnych” albo „Potworów i Spółki”.

„Zestaw startowy Disney Infinity” zawiera:

  • grę Disney Infinity,
  • czytnik Disney Infinity,
  • trzy figurki postaci Disney Infinity: Pan Iniemamocny, Jack Sparrow i Sully,
  • figurkę dostępu do trzech Światów Disney Infinity: Iniemamocni, Uniwersytet potworny, Piraci z Karaibów,
  • pierwszy dysk mocy Disney Infinity,
  • specjalne tajne kody do odblokowania materiałów sieciowych Disney Infinity.

Zobacz więcej na: https://infinity.disney.com/pl

„Zestaw startowy Disney Infinity” dostępny będzie już 23 sierpnia na Playstation 3 (299 zł) i Xbox360 (299 zł) w pełnej polskiej wersji językowej oraz na wii (259,99 zł) w języku angielskim. Już wkrótce ruszają zamówienia przedpremierowe.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu