Przejdź do treści

Tomasz Musiał na pokładzie Smart AdServer Polska

1 Cyrille Geffray, Smart AdServer, Tomasz Musiał

smart adserverDo polskiego zespołu Smart AdServer dołączył Tomasz Musiał, który jako Regional Manager CEE będzie odpowiadał za ekspansję na rynki Europy Środkowo Wschodniej oraz za rozwój Smart AdServer w tym regionie. Musiał jest związany z rynkiem reklamy internetowej od ponad 10 lat.

Jesteśmy dumni, że udało nam się nawiązać współpracę Tomaszem. To bardzo doświadczony manager. Jesteśmy przekonani że jego obecność i zaangażowanie w firmie, będzie kluczem do rozwoju relacji z obecnymi Klientami i rozszerzenia portfolio Klientów w Polsce i w regionie CEE – komentuje Cyrille Geffray CEO w Smart AdServer.

Tomasz Musiał pracował wcześniej m.in. jako Business Development Director w NetSprint.pl, Managing Director w BusinessClick.com (Grupa Money.pl) oraz w IBM Deutschland w Stuttgarcie jako analityk biznesowy. Musiał jest absolwentem Arhus School of Business w Danii na kierunku Business Performance Management oraz Zarządzanie i Marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest stypendystą Wirtschaftuniersität Wien w Austrii.

Gra namiętnie w squasha, jeździ na snowboardzie i pływa na kite-surfingu.