transport logistic 2013: Eksperci z firmy AXIT o logistyce w chmurze

Podczas transport logistic 2013 firma AXIT zaprezentuje projekty na bazie technologii chmury obliczeniowej, która cieszy się obecnie ogromnym powodzeniem także w logistyce.

„Każdy, kto stawia sobie za cel dystrybucję w sposób ekonomiczny oraz przejrzysty nie może przejść obojętny obok zalet technologii chmury obliczeniowej” – mówi Frauke Heistermann – członek kadry kierowniczej AXIT. Rozwiązania bazujące na modelu chmury obliczeniowej umożliwiają tworzenie nowych form kooperacji w łańcuchu dostaw, które mogą być realizowane  za pomocą kilku kliknięć. Tematem przewodnim obecności firmy AXIT na targach będzie ukazanie odwiedzającym naszego doświadczenia za pomocą ponad 1.200 projektów, które zrealizowaliśmy dla klientów w wielu branżach.

Firma AXIT podczas czterech dni targów prezentować będzie projekty dotyczące wiodących firm specjalizujących się w przemyśle, handlu oraz logistyce, które wykorzystują platformę logistyczną AX4 do zarządzania łańcuchem dostaw. Dzięki temu rozwiązaniu firmy mogą w sposób przejrzysty zarządzać różnymi procesami: od zamówienia do dostawy, poprzez śledzenie przesyłek, tworzenie raportów czy wystawianie faktur.

Podczas targów eksperci z firmy AXIT będą do dyspozycji odwiedzających, którzy będą mogli zadawać pytania z zakresu technologii chmury, a także pozostałych aspektów dotyczących naszej działalności takich jak bezpieczeństwo czy sposób realizacji projektów. Frauke Heistermann: „Przygotowaliśmy dla odwiedzających targi zbiorczą ekspertyzę z ponad 1.000 projektów, które udało się nam zrealizować podczas 13-letniej pracy z technologią chmury”.

Targi odbędą się w dniach 04-07 czerwca 2013 w Monachium. Z przedstawicielami firmy AXIT będzie można się spotkać na stoisku 527 w hali B2.