Przejdź do treści

Jet Line w realizacji dla Grupy Topex

1 Andrzej Maszewski, Grupa Topex, Jet Line

jet lineDział produkcji Jet Line Sp. z o.o. Sp. k., finalizuje projekt kompleksowego oznakowania graficznego dla Grupy Topex. Jest to kolejny etap zmian, związanych z rebrandingiem, przeprowadzonym w ubiegłym roku.

Zmiana identyfikacji wizualnej oraz budowa nowej hali magazynowej Grupy Topex oznaczała m.in. konieczność  nowego oznakowania i dostosowania elementów zewnętrznych i wewnętrznych do aktualnej grafiki firmy. Za opracowanie koncepcji zastosowania nowego CI oraz wyprodukowanie i montaż wszystkich elementów odpowiadał Dział produkcji Jet Line.

– W pierwotnej koncepcji naszym zadaniem była produkcja i montaż oznakowania nowej hali. Z czasem okazało się, że potrzebne są również inne elementy: kaseton na budynku biurowca, tabliczki na parkingu, informacyjne wewnątrz hali i biura oraz oznakowanie terenu. Dlatego zaproponowaliśmy Grupie Topex całościową realizację  wszystkich elementów. Końcowy efekt jest nie tylko spójny i efektowny, ale przede wszystkim spełnia podstawowe zadanie informacyjne i skutecznie realizuje założenia rebrandingu. Całość wykonana została z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących trwałość i bezpieczeństwo – mówi Andrzej Maszewski, szef Działu produkcji Jet Line.

Jet Line zajmuje się produkcją i prezentacją zewnętrznych reklam wielkoformatowych, w tym nietypowych form przestrzennych. Specjalizuje się w kampaniach na nośnikach Motorway 12×4 (powierzchnie formatu 48 m.kw.) i w Wielkim Formacie. Realizuje kompleksowe zlecenia: od projektu graficznego przez wybór materiałów i nadzór produkcyjny po montaż na własnych nośnikach lub we wskazanych miejscach.

Grupa Topex to największa polska firma narzędziowa i jeden z kluczowych dostawców na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Od początku działalności misją firmy jest ułatwianie życia ludziom, którzy używają narzędzi. Po ponad 20 latach w skład portfolio firmy wchodzi 7 własnych marek, a oferowane przez nią narzędzia i elektronarzędzia dostarczane są do 40 krajów świata. Poza Polską firma posiada spółki-córki i oddziały zagraniczne w Chinach, Rosji, Rumunii i Ukrainie. W ostatnim czasie firma przeprowadziła rebranding swoich kluczowych marek zdobywając m.in. Rebrand 100 Global Awards 2013 za kompleksowy rebranding marki TOPEX, nagrodę w konkursie Brand Identity w Mediolanie oraz nominacja do Transform Awards 2013 w Londynie za rebranding marki NEO.