Gra Lords of the Fallen potwierdzona – ukaże się na PC i konsole następnej generacji już w 2014 roku

1 CI Games, Lords of the Fallen, Tomasz Gop

ci gamesFirma CI Games, dynamicznie rozwijający się deweloper i międzynarodowy wydawca interaktywnej rozrywki, oficjalnie potwierdziła swoją kolejną grę. Lords of the Fallen to wymagająca gra fantasy action-RPG, która powstaje pod okiem weteranów branży gier, w tym znanego z prac nad serią Wiedźmin Tomasza Gopa. Wszyscy miłośnicy niebanalnego i strategicznego podejścia do trzecioosobowych gier akcji i RPG zagrają w Lords of the Fallen na komputerach PC i konsolach następnej generacji już w 2014 roku.

„Najważniejszym celem zespołu pracującego nad Lords of the Fallen jest spełnienie oczekiwań graczy poszukujących prawdziwych wyzwań”. – komentuje Tomasz Gop, producent wykonawczy w CI Games. „Już od samego początku rozgrywki, Lords of the Fallen zapewni intrygującą i wciągającą rozgrywkę. Wyjątkowo spektakularni przeciwnicy, eksploracja każdego zakątka autorskiego uniwersum, czy swobodne modyfikowanie umiejętności i wyposarzenia postaci – wszystko to zapewni ogromną satysfakcję i przyjemność z postępów w grze ambitnym graczom.”

Lords of the Fallen to hardkorowa gra action-RPG posiadająca taktyczny system walki oraz różnorodne ścieżki rozwoju postaci. Akcja gry została osadzona w rozbudowanym uniwersum, w którym opuszczeni przez Boga ludzie każdego dnia walczą o przetrwanie. Gracze wcielą się w postać o imieniu Harkyn, podejmującą się misji zlikwidowania źródła nieśmiertelnej i niszczącej siły. Przemierzą świat podzielony konfliktami sprzymierzeńców Upadłego Boga z jego kontestatorami i podczas fascynującej podróży podejmą szereg ważnych decyzji, które wpłyną nie tylko na bohatera, ale na cały otaczający świat i fabułę.

Grywalna wersja Lords of the Fallen zostanie zaprezentowana na żywo podczas targów E3, które odbędą się w Los Angeles Convention Center już w dniach 11-13. czerwca 2013 r.