CityTab Vision 7” – kieszonkowy tablet od Colorovo

1 CitiTab Vision 10”, CityTab Vision 7”, Colorovo, Piotr Blachowski

colorovoOferta marki Colorovo poszerza się o kolejny model tabletu- wersję mini popularnego CitiTab Vision 10”.  Nowy CityTab z 7 calowym ekranem zachowuje parametry wysokiej jakości i płynności grafiki, a dodatkowo mieści się w kieszeni marynarki.

„W dzisiejszych czasach największe znaczenie dla Klientów ma mobilność. Sprzęt nie leży już w domu, zabieramy go w podróże biznesowe, na wakacje i używamy będąc w biegu. Tablet CityTab Vision 10” został bardzo dobrze przyjęty przez Klientów, a wychodząc naprzeciw potrzebom mobilności i miniaturyzacji stworzyliśmy mniejszą, lecz równie wydajną wersję lubianego już sprzętu- CityTab Vision 7”.” – mówi Piotr Blachowski Project Manager, odpowiedzialny za działania marketingowe marki Colorovo.

Urządzenie zostało stworzone  z myślą o klientach, którzy oczekują wysokich parametrów i ciekawych funkcji w połączeniu z niewielkim rozmiarem, który gwarantuje mobilność i funkcjonalność urządzenia. Twórcom tabletu CityTab Vision 7” zależało, aby w małej obudowie zachować wszelkie parametry graficzne większego brata: możemy m.in. grać w gry z grafiką 3D, oglądać filmy w wysokiej rozdzielczości HD, czy edytować graficznie zdjęcia.

City Tab Vision 7” cechuje mały rozmiar, niewielka waga i niezwykle zwarta aluminiowa obudowa, dzięki której tablet jest nie tylko lekki, ale również bardzo cienki. Wyposażony jest w wydajny procesor Rockchip 3066, Cortex A9 Dual core, 1.5 GHZ. Wysokie parametry graficzne i możliwość grania w gry 3D zapewnia procesor graficzny z 4-rdzeniową akceleracją GPU Mali-400 MHz. Możliwość oglądania filmów w HD gwarantuje duży wyświetlacz IPS o wysokiej rozdzielczości 1280×800. Wbudowane 8GB pamięci można rozszerzyć do 32GB za pomocą karty SD. Natomiast łączność z Internetem zapewnia karta Wi-Fi 802.11 b/g/n. System obsługuje również zewnętrzne modemy GSM.

Marka Colorovo zakłada, że koszt zakupu urządzenia dla odbiorcy końcowego nie powinien przekroczyć 499 zł.

Colorovo to marka materiałów eksploatacyjnych, akcesoriów komputerowych oraz elektroniki użytkowej. Tablet CityTab Vision 7” jest czwartym urządzeniem z kategorii „Elektronika użytkowa” w portfelu produktowym marki. Plany przewidują wprowadzanie kolejnych tabletów oraz produktów akcesoryjnych (akcesoria komputerowe oraz do urządzeń mobilnych), a także produktów z kategorii „Dom i Biuro” oraz „Elektronika użytkowa”.

Produkty marki Colorovo są dostępne w całej sieci dystrybucji grupy ABC Data, a od połowy 2012 r. – obecne są również w ofercie Media Markt, Agito.pl, Morele.net oraz NEO24.pl – największych polskich platformach sprzedażowych.