Najnowszy Android 4.2.2 Jelly Bean już dostępny dla tabletów Manta PowerTab MID705

1 Android 4.2.2 Jelly Bean, Manta, PowerTab MID 705

mantaFirma Manta S.A. – największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD i oficjalny Partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej – poinformowała o dostępności nowej wersji systemu operacyjnego Android dla tabletu PowerTab MID 705. Po pobraniu całkowicie darmowej aktualizacji użytkownicy skorzystają z usprawnień i nowych funkcji najnowszej wersji Android 4.2.2 Jelly Bean.

System Android o nazwie kodowej Jelly Bean niesie ze sobą wiele optymalizacji oferujących lepszą stabilność i większą szybkość działania, a także nowe funkcje oferowane bezpośrednio przez system – między innymi odświeżony wygląd, poprawione aplikacje obsługi kamery i galerii zdjęć, uaktualnionego klienta poczty gmail oraz lepszy kalendarz. Android 4.2.2 pozwala na płynniejsze przełączanie się między aplikacjami, ma usprawnioną obsługę ekranu dotykowego, lepiej zarządza zużyciem energii przez urządzenie, a także zawiera mnóstwo drobnych poprawek oraz rozszerzeń.

Dokładny opis aktualizacji systemu Android dla tabletu Manta PowerTab MID 705 do najnowszej wersji 4.2.2 Jelly Bean znajduje się pod odpowiednim odnośnikiem na stronie produktu pod adresem http://www.manta.com.pl/pl/mid705.

Wszechstronny PowerTab MID705 wyposażony w system Android 4.2.2 Jelly Bean tworzą świetny zespół. Tablet doskonale sprawdzi się jako narzędzie do przeglądania zasobów Internetu, prowadzenia korespondencji również przez kanały społecznościowe, odtwarzacz muzyczny, cyfrowe radio (po zainstalowaniu odpowiedniej aplikacji), a także jako przeglądarka do zdjęć. Tablet bez problemu odczytuje wszystkie najpopularniejsze formaty zapisanych filmów nawet w rozdzielczości HD 720p (1280×720), także z polskimi napisami. W dostępnym z poziomu urządzenia sklepie Google Play znajdują się setki tysięcy aplikacji i gier, także w bezpłatnych wersjach, które pozwalają na nieograniczoną zabawę z możliwościami tabletu.

PowerTab MID705 jest pierwszym tabletem w ofercie firmy Manta, który otrzymał uaktualnienie systemu operacyjnego Android do najnowszej wersji 4.2.2 Jelly Bean. Tablet charakteryzuje się znakomitym stosunkiem jakości do ceny. Urządzenie napędza  procesor Boxchip A13 o częstotliwości taktowania 1 GHZ, który w połączeniu z akceleratorem grafiki Mali-400 zapewnia płynne  działanie aplikacji multimedialnych i gier.

PowerTab MID705 w połączeniu z najnowszym systemem operacyjnym Android 4.2.2 Jelly Bean  doskonale sprawdzi się zarówno podczas pracy, jak i rozrywki. To idealna propozycja dla użytkowników zaczynających przygodę z tabletami, jak i idealny prezent dla najmłodszych fanów nowych technologii.