Przejdź do treści

„Drugie oblicze” – Ryan Gosling przedpremierowo w Cinema City

1 Cinema City, Drugie oblicze, Iwona Kuźnik, Ryan Gosling

cinema cityIle można poświęcić i do czego być zdolnym, aby zapewnić rodzinie godną przyszłość? „Drugie oblicze” z Ryanem Goslingiem w roli głównej już  w ten weekend 17 – 19 maja – na blisko tydzień przed oficjalną, polską premierą – w kinach Cinema City w całej Polsce! Zobacz przedpremierowo przemianę igrającego ze śmiercią cyrkowego showmana Luka, w kochającego i troskliwego ojca! Tego filmu nie można przegapić!

„’Drugie oblicze’ to film porównywany z kultowym ‘Drive’. Epicki rozmach oraz genialne kreacje Ryana Goslinga i Evy Mendes z pewnością wzbudzą w widzach ogromne emocje. Zapraszamy wszystkich fanów na przedpremierowe pokazy ‘Drugiego oblicza’ już w ten weekend do Cinema City” – zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Inspiracją dla twórców filmu był podobno sam Ryan Gosling, który stwierdził, że zawsze chciał zagrać rolę motocyklowego kaskadera. Kreowany przez niego Luke wiedzie szalone i beztroskie życie aż do momentu, kiedy jedna wiadomość zmienia wszystko. Nieodpowiedzialny Luke zostaje ojcem.

Próbując zapewnić swojej rodzinie utrzymanie, Luke porzuca dawne życie i korzystając ze swoich niezwykłych umiejętności jazdy na motocyklu, zaczyna okradać banki. Stawka wzrasta, kiedy Luke spotyka na swojej drodze ambitnego funkcjonariusza policji, Avery’ego Crossa (Bradley Cooper). Dla obu będzie to zarówno koniec, jak i początek nowego życia.

Film „Drugie oblicze” oficjalnie wejdzie do kin 24 maja, a jego pokazy przedpremierowe już w weekend 17 – 19 maja w Cinema City w całej Polsce. Bilety do kupienia na stronie www.cinema-city.pl oraz w kasach kin.