Przejdź do treści

Rolls Royce Wraith

1 Krystian Kwiatkowski, Małgorzata Twardo, Red8 Events, Rolls Royce Wraith, Rolls-Royce Motor Cars, Targi Motoryzacyjne Genewa

Red8 EventsAgencja Red8 Events zorganizowała na zlecenie Rolls-Royce Motor Cars specjalny pokaz dla modelu Rolls Royce Wraith, który swoją światową premierę miał 2 miesiące temu podczas Targów Motoryzacyjnych w Genewie.

Miejsce pokazu, który odbył się w sobotę 11 maja, hangar samolotowy w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornej, podkreślało mocny związek marki z przemysłem lotnicznym, jako że Rolls Royce produkuje m.in. silniki samolotowe.

Rolls Royce Wraith jest napędzany 12-cylindrowym silnikiem o mocy 632 KM, który jest najmocniejszym silnikiem w historii aut tej marki.

Więcej informacji o modelu Rolls Royce Wraith: http://www.rolls-roycemotorcars.com

Pokaz prowadzony był dla ściśle wyselekcjonowanej grupy zaproszonych gości.

– Rolls Royce jest kolejną, po BMW, marką samochodową, z którą współpracujemy. Przyznaję, że pokaz specjalny organizowany dla modelu Wraith jest dla nas dużym wyzwaniem, jako że event musi odzwierciedlać specyficzny klimat marki oraz jej pozycjonowanie – mówi Krystian Kwiatkowski, Key Account Executive w agencji Red8 Events, który wraz z Małgorzatą Twardo, Client Service Directorem agencji, są odpowiedzialni za przygotowanie eventu.

W ostatnich dniach spółka Rolls-Royce poinformowała, że w drugiej połowie roku zostanie otwarty pierwszy w Polsce salon sprzedaży aut Rolls Royce.

Red8 Events to agencja eventowa istniejąca na rynku od 2005 roku. Firma zajmuje się organizacją wydarzeń integracyjnych, ekskluzywnych gal oraz ekstremalnych wyjazdów incentive. W bogatym portfolio agencji szczególne miejsce zajmują specjalistyczne imprezy motoryzacyjne. Wśród klientów, którzy dotychczas współpracowali z agencją, znajdują się m.in.: AmRest, Carlsberg Polska, BMW, Veka Polska, Unilever.