Przejdź do treści

Po raz pierwszy! Noc Muzeów w kinach z drugim biletem gratis

1 Cinema City, Noc Muzeów

cinema cityNoc Muzeów i kino? Tak! Podczas tegorocznej Nocy Muzeów z 18 na 19 maja możesz odwiedzić poza muzeami i galeriami również największe sieci kinowe w Polsce, w tym kina Cinema City. Osoby, które zdecydują się zrobić sobie przerwę pomiędzy wystawami i wybiorą się na film, kupując jeden bilet normalny drugi otrzymają gratis. Seanse będą wyświetlane w godzinach od 22:00 do 1:00. W akcji biorą udział wszystkie kina Cinema City w Polsce!

noc muzeowW tym roku, po raz pierwszy w Polsce kina wielosalowe dołączają do inicjatywy Nocy Muzeów. W nocnym repertuarze multipleksów znalazły się między innymi: nowa wersja „Wielkiego Gatsby’ego” w reżyserii Baza Luhrmanna z Leonardo DiCaprio i Carey Mulligan w rolach głównych, polski film „Oszukane” z Katarzyną Herman i Arturem Żmijewskim oraz najnowszy film Pedro Almodóvara „Przelotni kochankowie”.

Podczas tej jednej nocy – z 18 na 19 maja – osoby kupujące bilety normalne na seans pomiędzy godziną 22.00 a 1.00 otrzymają drugi gratis! Szczegółowe informacje oraz repertuar już wkrótce będą dostępne na stronie www.cinema-city.pl