Przejdź do treści

Gila – nowy skorpion w rodzinie GX-Gaming

1 Genius Gila, GX-Gaming

genius gilaGenius wprowadza na polski rynek, oczekiwaną z dużym zainteresowaniem, mysz gamingową o nazwie Gila. Nowatorski wygląd w połączeniu z dużymi możliwościami sprzętu powinny sprawić, że Gila będzie wyróżniać się w segmencie profesjonalnych myszek dla graczy.

Na oryginalny design myszy ma wpływ ergonomicznie wyprofilowany kształt. Użytkownikom umożliwiono dowolną personalizację koloru podświetlenia spośród palety 16 milionów barw.

Gila została wyposażona w 12 przycisków. Automatyczna zmiana rozdzielczości w zakresie od 200 DPI do 8200 DPI, jest możliwa także podczas gry. Sensor laserowy zastosowany w myszy to Avago ADNS-9800. Dedykowane oprogramowanie Scorpion UI pozwoli zmienić wiele ustawień urządzenia oraz zadeklarować aż do 72 makr.

W jeszcze lepszym dopasowaniu myszy do preferencji użytkownika pomoże zestaw 6 metalowych odważników, o wadze 4,5 grama każdy.

Genius Gila posiada pamięć wewnętrzną o pojemności 32KB. Zapisane na niej ustawienia i makra powinny być wczytywane znacznie szybciej, niż w przypadku odczytu z pamięci komputera (czas dostępu jest nawet 8 razy krótszy). Dodatkowo, użytkownik zawsze i wszędzie będzie miał pod ręka swoje ustawienia.

Kabel, w jaki została wyposażona Gila, jest w całości w oplocie, a jego długość wynosi 1,8 m.

Mysz Genius Gila objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta, a jej sugerowana cena detaliczna wynosi 219 zł brutto.