Przejdź do treści

Unizeto dostarczy certyfikaty SSL na rynek turecki

1 CERTUM, SSL, Tomasz Litarowicz, Turkishost, Unizeto Technologies

unizetoSpółka Unizeto Technologies podpisała umowę z dynamicznie rozwijającym się tureckim dostawcą usług hostingowych, firmą Turkishost. Przedmiotem współpracy jest dostawa certyfikatów SSL przez należące do Unizeto centrum certyfikacji CERTUM.

Certyfikaty SSL pozwalają na weryfikację danej witryny i bezpieczną, szyfrowaną wymianę danych. Rozwiązanie to stało się obecnie standardem bezpieczeństwa internetowego, którego szukają sami użytkownicy stron WWW na całym świecie. Sytuacja ta sprawiła, że dostawcy usług hostingowych traktują certyfikaty SSL jako naturalne uzupełnienie własnej oferty. Turkishost, zdobywający coraz mocniejszą pozycję na rynku tureckim, również zadbał o udostępnienie odpowiednich produktów własnym klientom, decydując się w tym zakresie na rozwiązania marki CERTUM.

– Certyfikaty SSL coraz częściej znajdują uznanie nie tylko w kraju, ale również za granicą. Pieczęć weryfikującą zabezpieczenie certyfikatem SSL z marką CERTUM można spotkać na stronach internetowych w rozmaitych językach, a za sprawą współpracy z Turkishost, do tego grona będą mogły dołączyć kolejne witryny tureckie – mówi Tomasz Litarowicz, Dyrektor Obszaru Biznesowego Podpis Elektroniczny Unizeto Technologies.

W ofercie Turkishost znalazły się certyfikaty SSL w podstawowej opcji DV (Commercial SSL) oraz EV o zaawansowanym poziomie weryfikacji (Premium EV SSL). Klienci mogą nabywać certyfikaty drogą online, poprzez stronę internetową tukishost.com.